Skocz do zawartości

MSI Z77A-G45 GAMING vs MSI Z77A-GD65 GAMING


Recommended Posts

ziulek  bierz zdecydowanie asrock z87 extreme 4, to obecnie najlepsza płyta główna, jezeli chodzi o stosunek możliwości do ceny. Tutaj obecnie w dobrej cenie  http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z87-extreme4-z87-dualddr3-1600-sata3-gblan-raid-atx-z87-extreme4-583114/  . Moim zdaniem nie warto przepłacać. Pozdrawiam :)

 

 

//e

Niekompetencja

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

ziulek  bierz zdecydowanie asrock z87 extreme 4, to obecnie najlepsza płyta główna, jezeli chodzi o stosunek możliwości do ceny. Tutaj obecnie w dobrej cenie  http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z87-extreme4-z87-dualddr3-1600-sata3-gblan-raid-atx-z87-extreme4-583114/  . Moim zdaniem nie warto przepłacać. Pozdrawiam :)

przylutuje  procesor do tej płyty którą mu polecasz

 

osobiście mam z77 gd65 i nie mam do niej zastrzeżeń, oc możesz tak samo zrobić  na g45, zalezy czy potrzebujesz dodatkowych bajerów które oferują te płyty

Edytowane przez stalkerpl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ziulek  chciałem Cię bardzo przeprosić za wczoraj. Nie wiem gdzie wtedy myślami byłem chyba już przy swojej kobiecie. Więc teraz się postaram to naprawić. Skoro masz procesor i5 2500K i  silver arrow tutaj polecałbym Z77a-gd65 i zrobić jakieś większe OC. Logo smoka oraz dodatki w tych gamingach jakoś do mnie nie przemawiają i raczej odradzałbym ci kupno tych płyt, bo troszkę płaci się za bajery, niż ich jakieś większe możliwości. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

czyli wezmę MSI Z77A-G45 GAMING 497 pójdzie

 

Do czego Ci ten gaming ?

 

Z77-GD55 ma lepsze wyposażenie i jest do tego tańsza.

 

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z77a-gd55-intel-z77-lga-1155-3xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-sli-crossfire-459863/ 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Osobiscie polecam GD 65 GAMING ,

płyta stabilne ( skała ) , bardzo dobre mozliwosci oc ( moja opinia ) , karta sieciowa KILLER - przydatna rzecz 

 

Ale to ty decydujesz czy wazne są dla ciebie efekty wizualne płyty i dodatkowe " bajery " 

 

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

bardzo dobre mozliwosci oc

 

które w dużej mierze zależą od procesora

 

 

 

płyta stabilne ( skała )

 

?

 

 

 

karta sieciowa KILLER - przydatna rzecz 

 

Jakieś zauważalne różnice w stosunku do normalnej ? Nie chodzi mi o wklejanie tekstu ze specyfikacji, czy innej reklamowej papki.

Link to post
Share on other sites

 

 

karta sieciowa KILLER - przydatna rzecz

 

 

Jakieś zauważalne różnice w stosunku do normalnej ? Nie chodzi mi o wklejanie tekstu ze specyfikacji, czy innej reklamowej papki.
 

To ty nie wiesz?! Przeciez to super hiper ekstra lan na ktorym w grach internetowych zmniejszysz ping z pierdyliona na 10ms :rotfl:  

Edytowane przez arkus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jezeli chodzi o OC , to tak Nowaj masz racje - jest to uzaleznione od danej sztuki CPU ( trafisz dobra sztuke CPU to masz czym sie pochwalic na forum @...  :)  ) , a dobra plyta to kilka moze kilkanascie procent do sukcesu OC proca . 

Jezeli chodzi o stabilność , to płyte posiadam od jej premiery i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła ( nie miałem z nią kłopotów )

 

Arkus  wczesniej miałem GD 55 i po zmianie na GD 65 zauważyłem że ping mi poleciał w dół srednio 5 ms ( 4-7) - na mapie BF3

 

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Arkus  wczesniej miałem GD 55 i po zmianie na GD 65 zauważyłem że ping mi poleciał w dół srednio 5 ms ( 4-7) - na mapie BF3

Wystarczylo kupic program do kolejkowania lacza i mial bys to samo. poprostu killer ma taki program wbudowany w sterownikach.

Chwyt marketingowy zeby sprzedac swoj produkt.

Link to post
Share on other sites

Wystarczylo kupic program do kolejkowania lacza i mial bys to samo. poprostu killer ma taki program wbudowany w sterownikach.

Chwyt marketingowy zeby sprzedac swoj produkt.

Moze i słuszna uwaga , ale dla mnie liczy sie tez efekt wizualny ( płyta mi sie spodobała i postanowiłem ja kupic )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchaj jak masz już taką wysoką kwotę przeznaczoną na obudowę to polecam jeszcze tylko troszeczkę dołóżyć i kupić coś nowego. Mam tu na myśli  FRACTAL DESIGN ARC R2 MIDI  tutaj obecnie w niskiej cenie  http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=615&g=369322&n=OBUDOWA-FRACTAL-DESIGN-ARC-R2-MIDI-CZARNA&w=s  . Obudowa ta to już wyższa półka, ma 3 wentylatory, jest dośc przewiewna, dobrze wykonana, ma filtry przeciw kurzowe, zatem to bardzo dobra pozycja. Jest nowa więc powinieneś przełknąć to, że jest zaledwie 30 zł droższa niż Twój budżet. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

przepraszam bezsensownie zadalem pytanie :) chce wymienic procesor i plyte glowna procesor juz wybralem zastanawiam sie nad plyta glowna chce dokonac juz zakupu na kilka dobrych lat

procesor to:

Intel Haswell Core i7-4770K QuadCore 64 Bit 3.5GHz Lga1150 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...