Skocz do zawartości

Pgs rs9 i zasilacz modecom carbon 620


Recommended Posts

Po prostu na chwile obecną zmieniam grafikę później zmienię zasilacz.  Z tego co widziałem to do karty graficznej mam 1x 6 pin a drugi kabel 6 pin i takie 2 odstające. Czyli jestem wstanie podłączyć tą grafikę? Jeżeli tak to jak umiejscowić ten przewód gdzie jest 6 pin i zboku niej idą 2 piny?

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda reszta podzespołów, żeby się nie okazało, że zamawiasz GTX'a 760 do C2D ?

 

Do karty trzeba podpiąć 1x 6pin i 1x 8pin. Carbon 620 dysponuje dokładnie takimi kablami.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś zakładałem temat i kupiłem to mobo i cpu teraz chce kupić grafikę żeby sobie pograć a nie mam teraz odłożonego większego budżetu a moją starą kartę graficzną już pies strzelił działa tylko na windowsie w trybie awaryjnym bez sterów 

Link to post
Share on other sites

linijka 30 centów przechodzi, a z tego co producent piszę to ma 29.5 cm zresztą wydaje mi się jak by brakowało miejsca to i tak mam 2 dyski na dole najwyżej karta wyląduje w przedziela gdzie są dyski twarde i chyba chłodzenie macho black mi wejdzie od proca do blachy mam 16,5 cm 


A mam pytanie może i głupie aczkolwiek lepiej się spytać niż później żałować  czy ten kabel z 2 pinami to nie ma znaczenie z której strony się podepnie?  

Link to post
Share on other sites

co do zasilacza, może i by sprostał, może i nie... To jest bomba zegarowa... Jak już chcesz taką kartę mieć bezpieczną to zakupiłbym jakiś dobry zasilacz np: XFX CORE 550W

 

Bzdura - już ktoś wcześniej to dobrze sprostował.

 

Carbon w żadnym wypadku bombą zegarową nie jest. Nie jest to z całą pewnością zasilacz dobry, co najwyżej mocno przeciętny, ale krzywdy podzespołom nie zrobi.

 

Nie każdy egzemplarz tak ma, ale w przypadku Gigabyte'a ogromna ilość na to cierpi;)

 

Jeszcze większa bzdura.

Wyczerpałeś limit bzdur w tym temacie.

Przemyśl co Ty wypisujesz.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...