Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na innym forum zadałem pytanie, czy jest to dużo gorsze od np. SMSL-A , HiFiMeDIY Sabre USB DAC, odpowiedź była że dużo gorsza. Słuchawki to SL HD 330, Zdaję sobie sprawę ,że do tych słuchawek potrzebuję jakiegoś AMP-a ale mój budżet to ok 200 zł.myślałem właśnie o czymś taki z linku plus np. wzmak MxM lub inny. Co w/g Was będzie lepsze na początek do tych słuchawek lepszy DAC + FIIO E6, czy lepiej lepiej lepszy wzmak np. MxM plus np. coś takiego z linku. Myslałem o Maya u5, ale niektórzy mówią że jej amp nie napędzi odpowiednio 330

Link to post
Share on other sites

bo jest gorszy, ale zobacz na cenę i specyfikacje.  Według mnie HD330( o ile już je masz) będą grac jako tako na integrze, choć dużo na pewno nie pokażą, zawsze możesz poczekać i kupić za 300 zł Prodigy Cube, bądź używane wynalazki z Chin, które często przewijają się na mp3 store.

. Co w/g Was będzie lepsze na początek do tych słuchawek lepszy DAC + FIIO E6, czy lepiej lepiej lepszy wzmak

ciężko ocenić jakie rozwiązanie ci podejdzie. Wzmak doda basu, DAC trochę inne aspekty.

Link to post
Share on other sites

Mam te słuchawki i chcę je troszeczkę rozjaśnić głównie średnicę , chodzi mi o lepszy chyba bardziej metaliczny wydźwięk np. talerzy ( może wystarczy do nich sam DAC np FiiO D3 Taishan) myślałem właśnie nad prodigy cube ( kusi jakość i scena) , lub Fiio E07 (w fiio kusi mnie reugacja bas-sopran), ale oba są na usb , a wolałbym coś co mógłbym także podłączyć do tv, czy tunera, chyba że da się je zasilić stacjonarnie.

Edytowane przez slawekxyz
Link to post
Share on other sites

 

 

prodigy cube

według mnie już warto w niego się zaopatrzyć, w dodatku można OPA wymienić. Będziesz mieć większe możliwosci dostosowania dźwięku do toru,a FiiO ci tego w takim stopniu nie da. Jego brzmienie jest właśnie bardziej rozjaśnione.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...