Skocz do zawartości

Laptop +/- 2k - PS, ilustrator, programowanie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Synergia,

Recommended Posts

Witajcie, 

Muszę w najbliższych dniach zakupić laptop który będzie mi służył głównie do pracy. 

Głównie będę go używał do programowania, ale może zdarzyć się tak, że będę musiał poprawić projekt który wcześniej przygotowałem w PS bądź ilustratorze i w takich przypadkach fajnie byłoby gdyby całość dość płynnie działała.

 

Przeszukałem masę tematów i najciekawszą opcją którą tutaj podajecie jest:

http://www.x-kom.pl/p/161137-notebook-laptop-15-6-acer-v3-571g-i3-3120m-4gb-750-dvd-rw-gt730m.html

Nie jestem pewien co do jakości wykonania tego sprzętu... przez co zacząłem szukać na allegro w sekcji używane i znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/hp-8540w-i5-4gb-320gb-dvdrw-quadro-fx880m-win7-pro-i3686592243.html

wygląda całkiem spoko tylko grafika jest hmm w sumie nie wiem, co mam o niej myśleć?


Dodam tylko, że przez pewien czas pracowałem na macbooku pro i w zasadzie spodobał mi się jego touchpad i możliwości operowania systemem przez wykonywanie gestów. Fajnie byłoby gdyby laptop coś takiego mógł mi zaoferować. 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nie wiem jakie bajery ma touchpad Mbooka ale teraz niemal każdy Tuchpad ma jakies gesty.

Zoomowanie. Przewijanie w bok w górę. Obracanie. Podwójne kliknięcie. ) 1 klik 3 palcami) Cofanie.- Acer ma je na pewno.

 

ten Hp ma na pewno wysza jakość wykonania i jest znacznie solidniejszy niż acer bo to lapek klasy biznesowej. JEgo procek i5 to pierwsza generacja jest na zblizonym poziomie do i3 zacera a czasem nawet może przegrywać.

NA plus na pewno matryca hd+ 1600x900

na minus gwarancje no ale coś za coś

czy warto go kupować za 2 k ttrudno mi powiedzieć bo raczej nie przeglądam używanych laptopó. Sam musiałbyśwybadać po ile chodzą te probooki.

Z nowych laptopów trochę lepiej wykonanych niż Acer ( wciążjednak sporo brak do probooka) mogęsugerowa jedynie Lenovo g580 z i5 IIIgen i gf710

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...