Skocz do zawartości

Problem z zamontowaniem HD 4770


Recommended Posts

No niestety jest wyzsze :) takze lipa ...jjak nie urok to sraczka.

 

http://yfrog.com/jqdsc00458lj tu zdjecie z linijka...ktora ma wlasnie 22cm.

 

Zgadza sie ale te zlacze od dysku jest wyzsze nic PCI nie wiem do ktorego momentu jak głęboko karta sie wpina bo tam chodzi o milimetry...bo na dlugosc ok ale czy nie zawadzi bo wtedy jej nie wepne .

Link to post
Share on other sites

Przelutowac to moge dupska tym chinczykom, nędza i nic wiecej i teraz znowu dylemat jaka karte,wczoraj cala noc myslalem nad tym 4770 a dzis nie wiem..brak pomyslów...a kasy mam 330zł.

 

Nie wiem,ponoc kto nie ryzykuje ten nie ma hehe :) ja znam swoje ''szczescie'' i bedzie lipa,choc to co mowisz Lopez2 ma sens prawde mowiac troche sie obawiam;/

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

ale linijke da sie wygiac tak by byla za krawedzia tego zlacza - karte tez da sie o te 2mm wygiac- karta nie jest na amen sztywna a w tym miejscu akurat na karcie nic nie ma tylko laminat goly

 

Właśnie, zrób tak i podeśli fotkę, tylko aby równo była.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Jeśli to ok 1mm, to tak jak Lopez mówił wygnie się, nagnie się i będzie spoko. Można jeszcze przystąpić z pilnikiem i spiłować trochę tę ściankę złącz sata (żmudna robota i trzeba by dobrze okleić wszystko, ale da radę). Specjalnie nie musisz się rozczulać nad tą płytą.

Ewentualnie tak, jak Hookie mówił.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

To jak kolega kupi grafę i ją tam obsadzi, to postawi nam za nasze krzywe spojrzenie na sprawę :P

 

Ale teraz poważnie, ci co projektowali tę płytę to dopiero mieli krzywe oko :) bez jaj.

 

 

"http://yfrog.com/5mdsc00461ij"

 

A spróbuj delikatnie odgiąć linijkę tak, aby w pci-ex było cały czas prosto. Ile według Ciebie brakuje?

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

"nie mza zadnych kondensatorów chinc...."

Ehh mi chodziło na karcie, nie płycie, więc chyba nie zostałem zrozumiany. Ale ok.

Daj znać jak to pasuje do siebie wszystko.

 

@Lopez:

"danny

sądową ;)"

 

Albo jest za późno, albo nie czaję o co idzie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...