Skocz do zawartości

Słuchawki - QPAD czy Steelseries (>650 zł)


Recommended Posts

Chodzi oto, że Blue Yeti używam do nagrywania, ale jeśli gram z kumplami, to nie potrzebuję takiego dobrego mikro i jest to niewygodne, dlatego chcę headset. Nie mogą to być słuchawki, w których po 2 godzinach rozboli mnie głowa, albo uszy. Muszą być mega wygodne, precyzyjne pod względem gamingowym.

Link to post
Share on other sites

Wątpię, aby te qpady były lepsze. 

OK. To zróbmy inaczej. Podaj mi listę słuchawek do 450 zł, które mi polecasz, które jak założę na głowe, to będą wyglądały gamingowo, aby nie było wstydu założyć się ich przy grze, że tak powiem. Chodzi głównie o komfort, wygląd i moc w grach. Zostawmy na bok słuchanie muzyki. ;-)

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko to że kupowanie słuchawek dla wyglądu - TOTALNA GŁUPOTA. A co do gamingowych słuchawek to jako takie moje Q-Pady spisują się znakomicie. Superluxów nie znam, a Logitecha czy Razer'a nie warto kupować bo płaci się tylko za firmę. 

A jeśli chcesz żeby Twoje słuchawki przede wszystkim dobrze wyglądały to kup te co Ci się podobają, bo to co dobre chyba każdy od siebie Ci polecił, a testów wszelkiego rodzaju w sieci jest multum. Te Qpady wygladaja raczej bardziej elegancko niż "efektownie", ale zawsze też możesz poszukać recenzji na YT. I tak, są wygodne podczas kilkugodzinnego grania. Tyle ode mnie.

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites

 

 

 [...]które jak założę na głowe, to będą wyglądały gamingowo, aby nie było wstydu założyć się ich przy grze, że tak powiem. 

Ja bym się właśnie wstydu najadł, gdybym te gamingowe założył.

 

No, ale do 450:

· Phillips SHP2700

· Superlux HD681
· Phillips SHP5401
· Creative Aurvana Live!
· Superlux HD660
· Superlux HD661
· Sennheiser HD438
· Shure SRH240
· Superlux HD668B 
· Koss Porta Pro 
· Shure SRH 440 
· Audio-Technica ATH-T500
· Denon AH-D1100
 
Do wyboru, do koloru.
Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Ja bym się właśnie wstydu najadł, gdybym te gamingowe założył.

 

No, ale do 450:

· Phillips SHP2700

· Superlux HD681
· Phillips SHP5401
· Creative Aurvana Live!
· Superlux HD660
· Superlux HD661
· Sennheiser HD438
· Shure SRH240
· Superlux HD668B 
· Koss Porta Pro 
· Shure SRH 440 
· Audio-Technica ATH-T500
· Denon AH-D1100
 
Do wyboru, do koloru.

 

Możesz z ręką na sercu polecić te: Audio-Technica ATH-T500? Jak sprawdzą się w grach?

Edytowane przez daronian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...