Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://img543.imageshack.us/img543/5076/22jp.png

 

Szukam pomocy w sprawie dysku ocz revodrive x2. Transfery jak widać read - ok, write - porażka. Zrobiłem już:

 

1. Update firmware, na każdym z 4 (55GB) z 1.20 do 1.37

2. Raid spięty w biosie dysku na samym początku

3. Sterowniki ocz podane przed instalacja

4. Tworzyłem partycje przez gparted, później próbowałem też przez instalator Windowsa

5. Sterowniki aktualne 64b ze strony Ocz

6. Wszystkie opcje zwiększające wydajność ssd też mam za sobą

7. Sprawdziłem w 4 slotach pcie - to samo.

 

Windows dzisiejszej nocy instalowałem za każdym razem w różnych kombinacjach 5 razy... Ktoś ma pomysł co może być nie tak z zapisem?


Sporo hardware'owych znawców nabija tutaj posty podrzucając tylko linki do tematów typy "Jaki dysk wybrać" i nic poza tym. Szkoda, że 99% nie potrafiło nawet podrzucić jakiegoś pomysłu.

 

Problem rozwiązany i wcale nie było tak trudno. Można usunąć  ;)

Edytowane przez atomowy
Link to post
Share on other sites

 

 

Problem rozwiązany i wcale nie było tak trudno. Można usunąć

Usunąć, nie usuniemy bo może się komuś przydać rozwiązanie, jeśli oczywiście się nim z Nami podzielisz :)

Link to post
Share on other sites

Niestety nie można się sugerować benchmarkami jeżeli chodzi o niektóre starsze Ocz RevoDrive. Ten problem występuje zdecydowanie na płytach ASUS po aktualizacji firmware - chociaż nie w każdym przypadku. Po przebadaniu chyba wszystkich screenów i testów dostępnych w internecie okazuje się, że benchmarki kłamią, a R/W dysku przy 64kb nie spada poniżej 600mb. Maksymalnie osiąga 745/722 RW u mnie. Wszystko ok, tylko przekłamane wyniki działają na wyobraźnię, tym bardziej, że to mój pierwszy ssd.

Edytowane przez atomowy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...