Skocz do zawartości

SŁUCHAWKI 5.1 ET-9205 DENDROID - Dobry wybór ?


Recommended Posts

Witam serdecznie :) Panowie zastanawiam się nad zakupem słuchawek do Gier oraz Muzyki , ale przede wszystkim gier bo słuchać muzyki moge na głosnikach ale grać na głośnikach to prawdziwe zło jak dla mnie :cry: Dotychczas miałem tam jakies grajki za 20/30 zł z media itp. Teraz chciał bym kupić słuchawki do 200 zł ...

 

Poleci ktoś coś ? Ostatnio znalazłem na forum te DENDROIDy ET-9205 i zbieraja na prawde dobre recenzje i cena też dobra , co o nich sądzicie ? We.prosze o własne propozycje ale sprawdzone :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zastanów się nad Creative Aurvana Live. Daj sobie spokój z wynalazkami 5.1/7.1

Dlaczego dać sobie spokój z 5.1 ? Chodzi tutaj o prawdziwe 5.1 a nie Wirtualne 5.1 ... Grałem kiedys u kolegi na Baracudach od Razera i brzmienie w grach było Kozackie ...

Link to post
Share on other sites

Czy to było Barracuda HP coś tam 5.1?

Wali plastikiem w wszystkim czego sie słucha,przestrzeń super sztuczna oraz maskownica przetwornika to gruby plastik uciskający uszy.

Tragedia są te słuchawki. Martwi mnie to,że sie tobie tak podoba ich dźwięk,bo to naprawde koszmar jakiś ..

Zarzuć nq ucho coś normalnego,to zdmuchnie te Barracudy w pył..

Link to post
Share on other sites

No to były Barracuda HP-1 z tym że do nich jeszcze była karta dzwiękowa , dzwiek jak dla mnie był dobry ... I nie słuchałem na nich wczoraj 2 czy 3 dni temu tylko z 4 lata temu jak nie lepiej  :) 

 

Zastanawiam się nad tymi co kolega wyżej podał   http://www.audiofana...uperlux-hmc631/.    to chyba jedyny sensowny wybor w tej cenie , czytałem recenzje i opnie na innych stronach i są na prawde polecane ... Chciałem do 200 zł ale mysle że tą stówke warto dołożyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...