Skocz do zawartości

Windows 8.1 - Aplikacje wyłączają się po sekundzie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez deadlyblonde,

Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z nowo zainstalowanym (oryginalnym) systemem Windows 8.1. Problem wygląda tak, że gdy otwieram aplikację Zdjęcia, to się zawiesza na sekundę i się wyłącza. Podobnie jest z aplikacjami z Windows Store tj: OPEN.FM, Kalkulator, Lista lektur i Bing Wiadomościami, które się zamykają od razu, ale są dalej włączone w tle bo gdy najeżdżam kursorem w lewą stronę ekranu to pokazuje się ich lista. Aplikacja Pogoda ciągle pokazuje komunikat 'Nie udało się załadować tej strony'.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

mi działa część aplikacji zainstalowanych oryginalnie w systemie, właśnie muzyka czy video ale już np pogoda wywala po sekundzie tak jak wiadomości/sport. Podobnie pobrany z marketu OpenFM.

Ale za to pobrana appka z kulinarnymi pierdołami już śmiga. Dziwne to..

Link to post
Share on other sites

Ja również jak @dodo24x korzystam z alternatywnych rozwiązań, ale z ciekawości sprawdziłem te systemowe aplikacje i u mnie działają bez zarzutu. Ciekaw jestem czym to jest spowodowane, że jednym działa a innym nie  :roll:

Link to post
Share on other sites

na innym forum ktoś dał taki wpis:

"witam, przerabiałem ostatnio to samo, problem tkwi w uprawnieniach dla użytkowników zarówno w katalogach jak i rejestrze, najzwyczajniej w świecie "użytkownik" który odpowiada za uruchamianie aplikacji metro nie ma uprawnień do odczytu plików i katalogów oraz wpisów rejestru windows rozwiązanie łatwo odnaleźć szukając po kodzie błędu, wchodzimy w zarządzanie komputerem, rejestry zdażeń i zarówno w aplikacjach jak i systemie nasze logi wyświetlają błędy oraz kod błędu, temat był wałkowany na wielu forach zagranicznych...."

wiecie o co chodzi? Bo ja nie mogę odnaleźć nic z tego co napisał..

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...