Skocz do zawartości

Dysk się zawiesza przy cięższych czynnościach


Recommended Posts

Core 2 Quad q6600 OC 3.8ghz. Ram 4x1Gb Patriot (podejrzewam, że one mogą też być winowajcą) oraz karta graficzna radeon 7870. Ramy winowajcą ponieważ?

-Gdy miałem włączoną w biosie opcję memory remap albo remap memory, ale coś z ramami system nie mógł wstać, bo wieszał się komp przy ładowaniu i restartował i tak wieczność. Gdy wyjąłem 1 kość ram problem ustał. Włożyłem z powrotem i działało, potem znów się zwieszał przy ładowaniu to wyłączyłem memory remap i działało, lecz wykrywało 3,25gb ram (a to nadal część z tego być może zepsutego ramu) więc włączyłem i działa normalnie do dziś. Czy to może być problem?

Link to post
Share on other sites

Zasilacz OCZ modXstream 600W. Na stocku też się zdarza. Możliwe, że to dysk. Z benchmarka HD Tune wypatrzyłem, że transfer strasznie spada. Dysk nie należy do najmłodszych i trzeba przyznać- mimo tych zwiech nie muli zbyt, ale wkońcu trzeba jakiś nowy kupić. Lecz właśnie na nim jest system i trzeba przeboleć. Mam tylko dla siebie windowsa OEM i nie mogę pożyczyć. A, i jeszcze jedno. Dysk jak tak zastaje, to kontrolka świeci się na czerwono CAŁY CZAS Z PEŁNĄ INTENSYWNOŚCIĄ i nie przestaje. Wygląda to tak jak by dysk pracował na pełnych obrotach. W grach mogę się ruszać, ale dane dalej nie płyną. Akcja z bf3- lecę samolotem i lecę, zastaje, nic nie ma dalej, a mogę się obracać itp. Wcisne ctrl+alt+del i wszystko tak jakby "chcę, ale nie może".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...