Skocz do zawartości

Klasyki/gry ponadczasowe


Recommended Posts

C&C: Red Alert II, Generals +ZH

Larry 7 :-> - Statek Miłości

Settlers II, III

Carmaggedon

Lineage II (wiem wiem..) ^^

Thievery (mało znany mod do Unreal Tournament, ale generalnie perełka gatunku skradanek)

Tom Clancy's: Splinter Cell I-III (jak już mówić o skradankach ^^)

Thief I-III

Edytowane przez aleksia
Link to post
Share on other sites

AMIGA: Soccer Kid, Super Frog, Fury of the Furries, Arabian Nights, Bubba 'n' Stix, Prince of Persia, Mortal Kombat 1-2, Street Fighter 2, Another World, Lotus III i wiele wiele innych (w zasadzie 3/4 tytułów z Amigi 500/600 kwalifikuje się jako klasyki/ponadczasowe).

 

No i kilka z pieca: HoMM 2-4, Disicples 2, Blood 1-2, Duke Nukem 3D, Doom 1-2, Quake 1-3, Max Payne 1-2, StarCraft, Commandos.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ze starszych to:

Prince of Persia I

Test Drive I i II

Stunts

 

Z "nowszych":

Wolfenstein (Spear of Destiny)

Panzer General

Seria Might & Magic (tak do VI max)

Doom

Diablo (szczególnie II)

 

Nie pamiętam tytułu ale była jeszcze taka gierka gdzie śmigało się z jakąś bronią białą (miecz itp.) albo z łukiem po jakiś katakumbach i killowało się jakieś szkielety zombie itp. Bardzo miło wspominam, jedna z nielicznych wówczas nie-strzelanek. Ktoś pamięta co to było? (starość nie radość, pamięć już nie ta :-))

Link to post
Share on other sites

Jako, że kompa dostałem w wieku 6 lat (~2000 rok) do niezapomnianych gier mogę zaliczyć:

Najwięcej ze ścigałek:

Need For Speed Porsche 2000 (Możliwość kupowania części i upgreadowania auta będąc w zerówce, trochę mnie przerastała, szczególnie, że gra była bez tłumaczenia. Najczęściej sprowadzało się to tylko do zmiany felg w niektórych modelach :P)
Need For Speed 3 Hot Pursuit
Lego Racers
Toon Car (Nawet teraz zdarza mi się w to grać ze znajomymi, zabawy co niemiara :>)
Excessive Speed
Stunt GP
CMR 2.0
TOCA 1 / 2
Test Drive 6
Carmageddon 2

Reszta to:

 

Croc
Kangurek Kao ^
Rayman 1 / 2
Worms  2 / Armageddon
Frogger 2
Quake 2
GTA 2



 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...