Skocz do zawartości

Propozycja Nowego Sprzętu


Recommended Posts

Witam.

Dziś odwiedziłem znajomego który prowadzi sklep komputerowy od lat, chciałem żeby coś polecił nowego i przyszłościowego, przynajmniej na te 2-3 lata.

 

CPU: I5 4440

GPU: Radeon R9 270x 2GB OC

MB: Gigabyte nie pamiętam :D

Ram: 8GB DDR3

Zasilacz: OCZ 600W

Dysk SSD: 120G

DYSK HD: 1TB

Obudowa: Chiewtec

 

 

Razem: 2740 zł

 

Chciałbym się was zapytać czy będzie to dobra jednostka która uciągnię wszystkie najnowszę gry na Normalnych/Wysokich ustawieniach graficznych bez uczucia spadku płynności gry.

 

 

Link to post
Share on other sites

Zestaw wydajnościowo będzie ok, ale z resztą może być już trochę gorzej 

 

- jaki producent R9 270X

- płyta - model ? 

- pamięci w jednej kości czy w dwóch, taktowania 1333 / 1600 MHz, jakiego producenta ?

- zasilacz, jaki model dokładnie, STEALTHX / MODX ? Tutaj można wybrać coś nowszego ...

- dysk SSD / obudowa - jaki model ? 

 

Możesz dostać mocną GPU oraz CPU kosztem całej reszty .... podaj dokładne informacje na temat tego sprzętu. 

Link to post
Share on other sites

Zestaw wydajnościowo będzie ok, ale z resztą może być już trochę gorzej 

 

- jaki producent R9 270X

- płyta - model ? 

- pamięci w jednej kości czy w dwóch, taktowania 1333 / 1600 MHz, jakiego producenta ?

- zasilacz, jaki model dokładnie, STEALTHX / MODX ? Tutaj można wybrać coś nowszego ...

- dysk SSD / obudowa - jaki model ? 

 

Możesz dostać mocną GPU oraz CPU kosztem całej reszty .... podaj dokładne informacje na temat tego sprzętu. 

 

- Gigabyte Radeon R9 270X OC 2GB DDR5 PCI-E BOX (GV-R927XOC-2GD)

- Płyta Także Gigabyte Czarne pudło pamiętam że ma 4 Wejścia Białego Kolory na Serial ATA czy jakoś tak.

- Ram nie wiem

- OCZ 600W MXSP

- Dyski nie wiem

- OBUDOWA CHIEFTEC BH-01B-B-B-500

 

Nie wiem niektórych części bo po prostu wklepywał wszystko na kalkulator żeby czasu nie tracic, spytalem tylko o proca i grafe.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, skoro masz zamiar wydać pieniądze to dowiedz się dokładnie na co .... Dowiedz się dokładanie o marki / modele podzespołów, wróć i przedstaw je nam .... jeżeli chcesz kupić "na hura" to niestety nie uzyskasz tutaj odpowiedzi na pytania które to zadajesz, chociaż tutaj co do tego ....

 

 

 

Chciałbym się was zapytać czy będzie to dobra jednostka która uciągnię wszystkie najnowszę gry na Normalnych/Wysokich ustawieniach graficznych bez uczucia spadku płynności gry.
 

 

... wydajnościowo będzie bardzo dobrze, podaj dodatkowo o jakiej rozdzielczości tutaj piszesz ...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz zestaw możesz brać, choć ja bałbym się o resztę podzespołów ...

 

W tej cenie możesz mieć taki sam zestaw z pewnością dobrego wyboru:

 

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL8 Ballistix Tactical

Intel Core i5-4440 /3.1GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Sapphire Radeon R9 270X OC Boost Dual-X 2GB DDR5 256bit (1020/5600)

Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/

XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU

Kingston V300 120GB (450/450 MB/s)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Zalman Z3 (b/z)

 

2786 zł + kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + dostawa

 

Mając monitor FullHD można by się zastanowić nad mocniejszą GPU oraz mocniejszym CPU kosztem dysku SSD

 

Intel Core i5-4570 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit (1085/6008)

 

+ reszta wyżej = 2770 zł 

 

Zyskujesz około 10% wydajniejszy CPU oraz o około 15% wydajniejszą GPU 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...