Skocz do zawartości

CS 1.6 lagi podczas strzelania


Recommended Posts

- Counter Strike 1.6

- steam

- nie da rady zrobić ss

 

Podaj pełną konfigurację swojego komputera:

 

- procesor: Intel Intel Core i5-3470 /3.2GHz, 6MB, LGA 1155

- karta graficzna: Gigabyte Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit (1085/6008)

- karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio

- płyta główna: Gigabyte Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

- dysk 1 seagate 500 gb(systemowy),2 wd green edition na dane.

- ram (ilość): Crucial 4GB 1600MHz CL8 Ballistix Tactical

- sterowniki: wszystko najnowsze

- rodzaj systemu operacyjnego:Windows XP32 przeintalowalem z 7 bo myslalem ze w systemie moze byc problem ale sie mylilem na Windows 7 Ultimate 64bit to samo.

- rozdzielczość:1152x864 Monitora oczywiście.

 

Internet Vectra 60mb.

 

Siema.Mam taki problem z cs 1.6 gdy podczas strzelania nie moge tak jak by ogarnac recoila kule lataja gdzie chcą.Configi itp mam dobre itp, wiec na pewno w tym nie tkwi problem.Może wy wiece w czym to jest rzecz ;d.Komputer mam nie cały tydzień

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Edytowane przez nexo123
Link to post
Share on other sites

Czy na pewno uważasz że masz dobry config? bo raczej specyfikacja komputera nie ma nic do tego że masz zły recoil, tak jak napisał kolega wyżej strzelaj seriami po 2 lub 3 naboje , pograj na aim map dużo na dr itp:) według mnie chyba jesteś nowym graczem więc po prostu trenuj :) recoil nie jest taki straszy w 1.6 dużo gorszy jest w GO:)

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem...

Chodzi o to, że nie potrafisz ogarnąć rozrzutu, a piszesz coś o lagach czyli problem z pingiem / serwerem.

 

Chodzi o to, że wcześniej miałeś inaczej?

Być może grasz teraz na innej rozdzielczości i to jest problemem.

Akcelerację w windows'ie oraz 1.6 (w parametrach startowych wpisane " -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd")  wyłączyłeś?

 

 

 

Czy na pewno uważasz że masz dobry config?

Jaki config.

Ustawiasz rate'y i tyle powinno wystarczyć. Reszta to tak naprawdę personalizacja typu bindy, celownik.

 

 

Akurat w cs 1.6 kule latają jak chcą, nie ogarniesz tego

Możesz ogarnąć wszystko pod warunkiem, że rozrzut się powtarza, a w CS'ach właśnie tak jest.

Dlatego mianem takiego powtarzalnego rozrzutu nazywa się recoil. 

W AK pociski tworzą coś na kształt cyfry "7", a z m4 na kształt litery "T".

Oczywiście 2-3 pestki idzie bez problemu ogarnąć tak, aby trafiły w cel, ponieważ lecą centralnie do góry w pionowej linii.

Link to post
Share on other sites

Panowie wiem ze to nie wina cfg itp gram w to od 6 lat tylko zmieniłem komputer wczesniej na Phenom 965 BE gts 250 3gb ramu i ten sam net byłoo za********e akceleracja jest wyłączona itp.Mam tak ze jak strzelam np spreya to po zakonczeniu mnie tak jak by cofa i widac pewien dyskomfort.

Link to post
Share on other sites

 

 

w CS:GO tez trzeba kombinować ?

Jeszcze mniej, bo nie masz wbudowanej akceleracji jak w 1.6 W zasadzie ustawiasz rate'y i grasz, reszta nie jest konieczna, ale ułatwia grę w znacznym stopniu (skakanie na scrollu, szybkie kupowanie).

To jest właśnie sprawiedliwe, ponieważ wszelkie modyfikacje są ograniczone. W source mogłeś wyłączać ciała (w sensie trupy), zmieniać direct'a, aby mieć krótsze flesze itp itd.

 

 

nie no kolego nie zgodzę się z tobą że ustawiasz rate i tyle:) bo od samego interpu inaczej się strzela:) gram w tą grę od 6 lat więc trochę obycia mam:) Na prawdę zaczął bym od sprawdzenia cfg bo to podstawa:)

Podziel się wiedzą, napisz jakie komendy sprawiają, że stajesz się lepszy i za co odpowiadają ;)  

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem bo na siłę chcesz pokazać że masz rację , stwierdziłeś "Ustawiasz rate'y i tyle powinno wystarczyć. Reszta to tak naprawdę personalizacja typu bindy, celownik" a to nie jest prawda, ponieważ sama komenda ex_interp dużo zmienia w stanie gry tzn jeśli masz ją ustawioną źle całkowicie inaczej się gra( nie twierdzę czy lepiej czy gorzej ale całkiem inaczej ) , jeśli już chcesz udowodnić swoją rację to sprawdź liste komend i ich zastosowanie a dopiero potem pisz że config nie jest najważniejszy:) akurat CS 1.6 ma tak małe wymagania że raczej każdy komputer nie ma z nim problemów więc jeśli szukać przyczyny złego grania to najpierw radzę dokładnie sobie przeczytać config , wyłapać komendy których się nie znam i odszukać w google co one znaczą a dopiero potem pisać tutaj że coś nie bangla. Dziękuje dobranoc

Link to post
Share on other sites

A ja polecam wgrać czysty config, dodać te bindy które miałeś i na 100% nie przeszkadzają i sprawdzić jak się gra. Jak dobrze to stopniowo ustawiać konfig, co by można było wyłapać jaka komenda może kolidować.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...