Skocz do zawartości

Grzanie się ZOTACA GeForce 9600GT 1GB


Recommended Posts

Panowie mam taki problem, ponieważ gdy gram w wiecej lub mniej wymagajace gry moja karta osiaga max 57 stopni... Chlodzenie w kompie mam dobre, mimo ze nie mam wentylator, ale mam bardzo duze chlodzenie do procka i wydaje mi sie ze nie potrzeba wiecej bo w kompie nie jest za cieplo a procek ma 28 stopni.. Karta nigdy nie byla krecona.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki.. już myślałem, że coś się dzieje z moim sprzętem. Ale mam jeszcze jeden problem. Na tej karcie gram w GTA4 na high, highest i te paski tak troszke mniej niz polowe. Gdy gram na poczatku jak komp jeszcze zimny to gra idzie fajnie. Mam 25-28 fps a jak pogram jakąś godzinke to mi sie zaczyna lekko dlawic.. Czym to moze byc spowodowane? Karta mi wykorzystuje 783 mb z 1013 mb.

Link to post
Share on other sites

wiesz to może może byc ... albo przegrzewa się procesor albo pamięcie na karcie o obstawialbym pamięci ... tez podobnie ostatnio miałem ... grałem w AVATAR The game i po 3 godzinach nagle obraz zaczął dziwnie zwalniać a co jakiś czas pojawiał się dziwny regularny pasek tak na górze mniej wiecej ... potem wyłączyłem gre i chciałem odpalic film i BSOD i reset kompa ... na drugi dzien rozkreciłem kompa i wyciągłem karte i zamontowałem radiatorki bo były gołe i narazie jest dobrze problem nie powraca , a AVATAR już zdążyłem przejsc i go wyrzucić z kompa a z innymi grami nie miałem i nie mam problemów ... moja karta to ASUS GF 9600 GSO TOP

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...