Skocz do zawartości

Szukam sklepu gdzie mogę zobaczyć sprzęt razera na żywo- Wrocław ew. Śląsk


Recommended Posts

Hej, chciałbym wymienić moją mysz G9X logitecha i tanią klawiaturę logitecha na mechaniczną klawiaturę i wygodniejszą mysz. Czy wiecie może gdzie znajdę sklep z produktami razera we Wrocławiu? Chciałbym  miec możliwość zobaczenia ich na żywo przed zakupem.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

szkoda, że nie masz możliwości podjechania do saturna w Krakowie, jak byś zobaczył klawe razera blackwidow to szybko by Ci się odechciało ich sprzętu, połowa przycisków powciskana (producenci kupują na różnej jakości materiałach te cherry, w razerach są na prawdę bardzo kiepskie)
masz co najmniej 3 firmy w Polsce robiące świetne klawy mechaniczne (qpad, cm, tesoro)  a chcesz największego gniota ...

Link to post
Share on other sites

Nie miałem okazji porównać. Z 2 lata temu widziałem blackwidow w sklepie i miała takie okienko na klawisze strzałek zeby można było nacisnąć, nacisnąłem w sumie z ciekawości i zamurowało mnie. Te klawisze chodziły tak fajnie że aż uzależniająco ;)

Nie miałem wtedy kasy ale postanowiłem że jak będę miał to tylko klawiatura mechaniczna. 

 

Podobał mi się logitech g710+ i poużywałem go sobie w sklepie, chodził lepiej niż membranowa ale nie miał takiego fajnego skoku i kliku jak blackwidow (może to kliknięcie sugerowało mi wyraźniejszy skok ale to nie było coś tak niesamowitego jak tamten blackwidow). Dlatego chciałem wrócić do blackwidowa i zobaczyć sobie jak chodzi i jak jest wykonana z bliska przed kupnem.

 

Nie sądziłem że blackwidow jest gniotem bo zbierał nie takie złe opinie z tego co patrzałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...