Skocz do zawartości

ASRock Z77 OC Formula


Recommended Posts

Płyta główna ASRock Z77 OC Formula jest dobra pod OC, lepsza niż Z77 Extreme4 bądź Extreme6, tylko jej cena jest bardzo wysoka. Ja bym kupił tańszą płytę główną, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłbym na coś innego.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

Z77 OC Formula to jedna z najlepszych płyt na rynku, to już nie jest sprzęt do zwykłego podkręcania ale do bicia rekordów maksymalnego oc procesora i pamięci. Jeśli naprawdę kupiłeś za 450 i płyta dojdzie to jesteś farciarzem. To ty wygrałeś tą aukcje za 460zł ? Sam chciałem licytować ;)

Edytowane przez ripjaw
Link to post
Share on other sites

Nie nie, to nie byłem ja.

Do transakcji jeszcze nie doszło, ale jeżeli rzeczywiście sprzedający zgodzi się na taką cene .. cóż, tylko się cieszyć ^^

 

Ciekawa oferta

 

Za cenę 450/500 zł był do kupienia Asus Maximus IV Extreme

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/yotomeczek/Intel/1155B/w/CPU_max.png

 

Nr 1 jeśli chodzi o OC dla 2500k, nawet mój Asus P67 EVO z  sekcją 12+4 nie miał startu do Asus Maximus IV Extreme, na której na tym samym napięciu robi się 200 MHz więcej. :menda:

Link to post
Share on other sites

bing bang marshal też nawet ładnie wykręcił ;) aktualnie procesory nie potrzebują mocnych faz zasilania ,był na forum taki użytkownik co miał 5 GHZ na 1.2v na płycie z77a-g43 więc raczej większą rolę aktualnie odgrywa "sztuka krzemu " ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bing bang marshal też nawet ładnie wykręcił ;) aktualnie procesory nie potrzebują mocnych faz zasilania ,był na forum taki użytkownik co miał 5 GHZ na 1.2v na płycie z77a-g43 więc raczej większą rolę aktualnie odgrywa "sztuka krzemu " ;)

 

Co to za procesor, podaj link, bo takiego selekta to nie widziałem.

 

Co do faz zasilania, jestem użytkownikiem Z77 GD55, przedtem był P67 EVO i w OC przepaść do 0,05 V różnicy na 2500k. ;)

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, ale dopiszę się do tematu: chodzi mi o ASRock Z77 Pro3.

Posiadam teraz Gigabyte Z77-D3H i która będzie lepsza. 

Rzecz w tym, że obiecałem "przyszywanemu" synowi wymienę płyty i CPU. 

Pomyślałem, że sobie kupię nową a on dostanie moją obecną. 

Co doradzicie?

Link to post
Share on other sites

@up Dzięki wielkie, kolego. 

Jeszcze wynalazłem Gigabyte GA-Z77X-D5H i MSI Z77A-G45 wszystkie podobne, ale o ile pamiętam to MSI zawsze było nieco "na bocznicy" jako alternatywa (nieco tańsze, nieco gorsze), natomiast Gigabyte to różne opinie zbiera a Asrock, to pamiętam, że to byli inżynierowie Asusa założyli Asrock. I co wybrać? 

Jeszcze coś, moim polem poszukiwań jest eBay UK.

Edytowane przez pawel8209
Link to post
Share on other sites

Co do Ebay'a - nie kupuje tam = nie znam się :P

Cóż, miałem kilka płyt ASRock'a i każda była porządną "matką" dla podzespołów (temp. w porządku, itd.). Również polecam ją z powodu dość dobrych wyników OC (5.0GHz stabilne na P67 Pro3 z tego co pamiętam) i stabilności napięcia. Koszty nie są również zbyt wygórowane jeśli chodzi o jakość-cena ;)
 

Edytowane przez Tasgall
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...