Skocz do zawartości

Co lepiej brzmi xonar dx+genius 3000a czy Logitech Z-Cinema?


Recommended Posts

Witam

No wlasnie co brzmi lepiej?

Z tego co sie zorientowalem z-cinema ma juz w sobie karte dzwiekowa i wzmacniacz. Jak to sie ma do zestawu tradycyjnego karta+glosniki?

Na jakie glosniki powinienem wymienic te geniusy zeby doswiadczyc istotnie lepszej jakosci dzwieku?

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

smialo ponad 3x tak od 5stow mozna rozpoczynac poszukiwania a za dosc dobre tonsile +wzmacniacz to i rownie smialo wiecej policz - no niestety

 

osobiscie to do muzyki wole inwestowac we wzmacniacz i glosniki niz w karty dzwiekowe - karty to do gier - do muzyki wystarczy integra wyjscie cyfrowe wzamacniacz glosniki

nie ma zadnej roznicy pliki cd audio brzmia tak samo dobrze jak ze stacjonarki

Link to post
Share on other sites

nie licz na cud - to nie tak ze dwa razy drozej to i dwa razy lepiej to sa niuanse dla kogos moga byc bardzo wazne a dla kogos innego calkowicie bez znaczenia

 

osobiscie juz dawno dawno rozstalem sie z wszelkimi glosnikami za 150zl (i cudami na kiju typu harman 2 - nigdy sie nie sprawdzaja) ale nie nalezy mowic ze komus nie moga calkowicie odpowiadac - najgorsze nie sa a wrecz calkiem calkiem

tyle ze to nie ten pulap odczuc tu subiektywna ocena jest najwazniejsza

 

solo napewno sa najlepsze w swojej cenie , nie ustepuja tonsilom (pod wzgledem ogolnej jakosci) wiec tu problem nie istnieje

Link to post
Share on other sites

powiem tak

na cal! ladniej brzmi muzyka, filmy brzmia ok, ale w sluchawkach wieksza szczegolowosc(chocby kroki czy strzaly, wybuchy)

geniusy bardzo sie poprawily jak kupilem nowego kompa(alc888) a potem jeszcze bardziej(xonar dx) i nie brzmia zle, ale chcialbym chyba czegos wiecej(tylko no wlasnie-nie wiem czy ta rownica bedzie zauwazalna;)

jeszcze sie zastanowie, dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

czy ja wiem ?? Pierwszy raz słyszę o tych głośnikach ,więc musiałem poszperać w necie, po przeczytaniu kilku postów i artykułów okazało się że microlab ma niżej schodzący bass + takie coś znalazłem :

Vigoole vs Microlab

 

Niewielka zaleta Microlab. W Vigoole jest minimalnie więcej zniekształceń na wysokich częstotliwościach. Słabsza szczegółowość i przetwarzanie na średnich.

Więc microlab dominuje i ceną i jakością ^^

 

Edit : Znalazłem testy, niestety po rusku :D z nich wychodzi że Sven Royal 2 są lepsze ale nie o dużo od microlab ;)

http://article.techlabs.by/100_1365_3.html

 

Niestety nie mogłem ich znaleźć jakich kolwiek polskich sklepach ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...