Skocz do zawartości

Modecom X-Station mod.


Recommended Posts

Taka ta blacha że gnie sie w rękach. No to nic nie poradzisz. Narazie jest dość cienko ale doprowadzimy to do ładu.


Strasznie znęcasz się nad tą budą , ten front czemu tak zmasakrowałeś że aż profile powyginałeś ? Nie wygląda to ciekawie

 

Do zrobienia na cacy ale potrzeba czasu. Ty swoja budę to przerabiałeś dobrze ponad pół roku a ja swoją meczę raptem 2 tygodnie, więc nie oczekuje że nagle i mój twór bedzie wyglądał tak jak w planie. Za niedługo i tak dostanę do siebie kolejną budę (SilentiumPC M40 Gladius) więc narazie mam w czym kompa trzymać.


moje obawy sie potwierdzily, ta sklejka slabo wyszla po malowaniu :/ Lepiej bylo ja okleic jakims carbonem lub okleina o fakturze szlifowanej blachy :) Ewentualnie zrobic to z blachy perforowanej i wsadzic za niaj jakas pomaranczowa chocby tekture zeby sie tak fajnie pomaranczowy kolor wpasowywal w te wentyle :D albo poprostu zrobic "strych" tam gdzie zasilacz a na dyski kupic sobie koszyk z innej budy i postawic to na dole poprostu :)

 

Tak jak mówię - dam tutaj w przyszłość folię "szczotkowane aluminium i zakryje się wszystkie ubytki. Perforowana blacha będzie na przodzie i górze. Ewentualnie też jako czwarta bardzo przewiewna ścianka w środku aby się komp nie "gotował" od zwykłej ściany.

 

Pomarańczowych akcentów więcej napewno nie daje bo te wentyle co są (Xigmateki orange LED) to wiem że wiecznie nie będą (max kilka miesięcy). Użyłem ich teraz dlatego bo miałem je pod ręką. Docelowo jak wiecie mały być inne Xigmateki, ale są one niedostępne sa w Polsce, więc nie będe szukał ich na siłę w nieskończoność. 

 

Jest trzecia opcja (aktualny plan) co do wentylatorów i to one na 99.9% będą docelowe :) Powiem tylko że te wentyle mają bardzo fajne, zmienne efekty podświetlenia LED. Jak ktoś coś skojarzy to proszę pisać. Odemnie to taka zagadka ;)

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

fajnie ze coś próbujesz ale wykonanie słabe wystarczy kuknąć na cieńcie wszystkiego chyba planujesz to poprawić czy tylko zamaskować ?

 

Bedzie poprawione i zamaskowane, tam gdzie cięcia nie będzie widać to ewenualnie mozna mniej to zamaskowac a skupić sie na czymś innym. Jeśli np. nie będzie widac cięcia pod wentylatorem dolnym to nie ma sensu tam dłubac i dopieszczać tego niewiadomo jak.

Pauza, zbieram towar na dalsze prace i rusze z workiem dalej ;)

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...