Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, potrzebna myszka.

Sposób trzymania myszki - PALM GRIP

Podkładka -Steelseries QCK MOH Edition

Co do DPI to nie mam pojęcia- aktualnie mam szajską myszkę (stara mi padła), raczej gram na średniej czułości, ale chyba będę musiał do niskiej zejść(większa precyzja strzału)

 

 

 

Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/logitech-g500s-oraz-g400s-myszki-dla-graczy.html

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Gigabyte_M8000X_vs_Razer_Deathadder_-_pojedynek_gryzoni-2813.html

 

myślę, że której byś nie wybrał to będziesz zadowolony, lecz zwracam uwagę na to, że do myszek laserowych jaką jest m8000x lepiej nadają się twardsze podkładki, a do optycznych jaką jest g400s miękkie jak twój qck

 

Deathadder 2013 nie jest zły ale to już ponad budżet

Edytowane przez Buuren
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Buuren

Te porównanie DA do M8000X jest bardzo subiektywne. Najbardziej kuje w oczy stwierdzenie, że

 

 

Technicznie M8000X jest lepsza

Co jest nieprawdą. Właśnie S3888 w DA poradzi sobie lepiej i to w większy zakresie DPI od 400 do 3500DPI.

Poza tym laserowy ADNS9500 cierpi na lekką akcelerację pozytywną chociaż nie każdy potrafi ją wywołać, jednak trzeba o tym wspomnieć skoro wyciągamy już tak daleko idące wnioski.

Największą bolączką razer'a jest awaryjność, brak przycisku do zmiany DPI oraz plastik boczny z jakiego mysz została wykonana.

Do tego sam kształt i waga nie będą każdemu pasować. Moim zdaniem tutaj DA jest bardziej uniwersalny.


 

 

Czytałem trochę o fpsach i różnie polecają(rat 5, rat 7,

Powiedz mi gdzie polecali Ci taki syf do fps'ów? 


 

 

Co do DPI to nie mam pojęcia- aktualnie mam szajską myszkę (stara mi padła), raczej gram na średniej czułości, ale chyba będę musiał do niskiej zejść(większa precyzja strzału)

Sprawdź w takim razie ile pokonujesz cm myszką po podkładce, aby obrócić się o 360 stopni w grze.

 

PS: Twierdzenie, że esport ma jakikolwiek związek z BF4 jest kłamstwem :P . Ta gra nie tworzona z myślą o rozgrywkach za pieniądze. Nigdy nie osiągnie sukcesu w tym wymiarze, zero turniejów, cup'ów... Ma po prostu sprawiać fun na beztroskich publicach.


G400, M8000X są sprawdzonymi i z pewnością porządnie wykonanymi myszkami.

Problem w tym, że optyk jakim jest G400 może mieć problemy na kolorowej podkładce, tym bardziej jeśli podnosisz mysz podczas gry.

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...