Skocz do zawartości

Freezy po dłuższym działaniu.


Recommended Posts

Mam w miarę dobrego kompa:

-i5 2500k (nie kręcony),

-GTX 560 TI OC ,  

-8GB DDR3 Patriot,

-Dysk Segate 2TB 7200,

-zasilacz 650W XFX i

-płytę główną asrock p67 pro3 i

-system win 7 x64 od 1,5 roku

 

Nie bawiłem się jeszcze w żadne OC także ani procka ani karty graficznej ani niczego.

 

Problem jaki zauważyłem to przy przeglądaniu stron ( głównie wtedy) pojawia się nagle jakaś zwiecha. Kursor zmienia kolor delikatnie tak jakby się gubił no i się całkowicie wszystko przywiesza co kilka sekund. Raz go chyba tylko restartowałem to problem wrócił szybko. Ostatnio zrobiłem tak, że go wyłączyłem  i odciąłem na chwile zasilanie i to pomogło. Co dziwne w czasie wyłączania komputera wszystko gaśnie ale komputer tak jakby dalej chodził. Co jest dziwne.

 

Z początku myślałem, że to mogą być ramy ale teraz zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem płyta główna, chyba że tylko windows. Tak poza tymi zwiechami pojawiającymi się raz na kilka dni to raczej wszystko chodzi stabilnie. Komputera nie wyłączam tylko usypiam.

 

Możliwe też, że coś z kartą graficzną bo zdarzyło mi się dosłownie kilka razy coś takiego, że miałem 10x mniej fps w grach. Tak działo się na każdej grze i jedynie restart komputera pomagał. Coś jakby taktowania miała zaniżone czy coś. I tak było od nowości ale występowało bardzo rzadko, więc uznałem że to może sterowniki czy coś z softem.

 

Co sugerowalibyście uczynić w tym przypadku? A może znacie przyczynę?

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Problem jaki zauważyłem to przy przeglądaniu stron ( głównie wtedy) pojawia się nagle jakaś zwiecha. Kursor zmienia kolor delikatnie tak jakby się gubił no i się całkowicie wszystko przywiesza co kilka sekund. Raz go chyba tylko restartowałem to problem wrócił szybko. Ostatnio zrobiłem tak, że go wyłączyłem i odciąłem na chwile zasilanie i to pomogło. Co dziwne w czasie wyłączania komputera wszystko gaśnie ale komputer tak jakby dalej chodził. Co jest dziwne.

Mam podobny problem - winą są robaki, tu masz potwierdzenie: http://www.fixitpc.pl/topic/20422-robak-win32bitcoinminer-catrj/?p=133370

Sprawdź peceta w tym kierunku!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...