Skocz do zawartości

Gefroce GTX 770


Recommended Posts

Witam, nie będę zakładał nowego tematu bo widzę tu się toczy właśnie rozmowa o tym co mnie interesuje :) a wiec: mam zamiar sobie kupić kartę graficzna i moja uwagę  przykuła : http://allegro.pl/ms...3668561642.html

( mam Nvidie od kilkunastu lat i radeon nie wchodzi w gre :) ) bo nie wiem czy moja karta uciągnie BF4 ;d a mam Nvidie GTS 450. I jaka jest roznica mieczy  MSI, ASUS czy GIGABYTE ?

 

chociaż nie powiem bo BF3 śmigał *****iście na  średnich/wysokich detalach :)

Link to post
Share on other sites

Różnice między poszczególnymi producentami są niewielkie. Poczytaj test: http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_770_tanszy_i_szybszy_gtx_680_vs_hd_7970

Ogólnie rzecz biorąc, którą byś nie wybrał odczujesz gigantyczną różnice. Jedna jest minimalnie cichsza w spoczynku, inna cichsza w stresie albo ciut chłodniejsza. Różnice kosmetyczne. Przy okazji na agito.pl dostaniesz taniej niż na allegro.

Link to post
Share on other sites

Różnice między poszczególnymi producentami są niewielkie. Poczytaj test: http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_770_tanszy_i_szybszy_gtx_680_vs_hd_7970

Ogólnie rzecz biorąc, którą byś nie wybrał odczujesz gigantyczną różnice. Jedna jest minimalnie cichsza w spoczynku, inna cichsza w stresie albo ciut chłodniejsza. Różnice kosmetyczne. Przy okazji na agito.pl dostaniesz taniej niż na allegro.

dzięki wielkie napewno tam zajrzę ;)

 

GAINWARD GTX 770 Phantom szarpałbym jak reksio szynkę :)

mowisz ze szarpał bys :) zaraz zobaczymy co to jest; p

Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu nie brałbym karty z allegro,skoro możesz kupić taką samą i to taniej w sklepie internetowym :)

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/

Co do firmy, z każdej będziesz zadowolony :) Najbardziej zwróć uwagę na:

MSI-Cisza

Gigabyte-Chłód

Ewentualnie EVGA albo ASUS :)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałem zakładać ten temat dołączam się do pytania kolegi wyżej która wybrać ;) posiadam asrock z87 Extreme 4, i5-4670k, xfx 550w, na stronie gigabyte jest napisane, że zasilacz do wf3 gtx770 minimum 600w jak na to patrzeć czy mój xfx uciagnie to?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja też zamierzam kupić nową grafikę w tym miesiącu, na 99% bedzie to gtx 770, ale też nie wiem od kogo. Biorę pod uwagę Gigabyte albo Zotaca AMP!.

Ja osobiscie brałbym MSI albo Gigabyte"a,Zotaci są zazwyczaj najbardziej podkrecone(najwydajniejsze),ale maja słaby układ chłodzenia (wysokie temperatury)

Wczoraj miałem zakładać ten temat dołączam się do pytania kolegi wyżej która wybrać ;) posiadam asrock z87 Extreme 4, i5-4670k, xfx 550w, na stronie gigabyte jest napisane, że zasilacz do wf3 gtx770 minimum 600w jak na to patrzeć czy mój xfx uciagnie to?

 

Pozdrawiam!

Wydaje mi się,ze zasilacz da radę.

Widze,ze masz zasilacz niekompatybilny z haswellami :) Wyłączałeś już w BIOSIE stany głębokiego uspienia c6/c7?

Edytowane przez GRAABI
Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie brałbym MSI albo Gigabyte"a,Zotaci są zazwyczaj najbardziej podkrecone(najwydajniejsze),ale maja słaby układ chłodzenia (wysokie temperatury)

 

Przez ostatnie 4 lata miałem karte Zotaca i sobie chwale. Zotac 770 AMP! to najmocniejsza 770tka fabrycznie podkrecona na rynku. Co do układu chłodzenia, to nie ma jakiejś ogromnej różnicy, w spoczynku to samo co gigabyte, a w stresie 4 stopnie więcej, czyli tyle co MSI :) A w kwestii hałasu, to jest cichsza niż gigabyte w stresie:) no i najważniejsze różnica w cenie wynosi max 40 zł, a nie tak jak w dniu premiery 200 zł :)

Link to post
Share on other sites

czyli najlepiej kupic Gigabyte, a to ze tam delikatnie buczy czy cos mi to nie przeszkadza bo zawsze słuchawki na uszach :) syberianki V2  ładnie wygłuszają, wiec nie będzie mi to przeszkadzać :) można ta kartę przekręcić  ? :>

 

 

 

edit : Własnie na stronie nvidi wyczytałem ze minimalna moc zasilacza to 600W, a ja mam tego XFX PRO 550W czy to straczy ?

Edytowane przez xenixo
Link to post
Share on other sites

Wybór producenta karty to nie jest najważniejsza rzecz na świecie ale jak już bierzesz coś pod uwagę to musisz pamietac, że gigabyte nie bez przyczyny sprzedaje praktycznie najtansze karty. Stosunek ceny do jakości jest na wysokim poziomie ale uwierz ze bardzo duzo ludzi skarzy sie na GIGABYTE. Jest jeszcze Gainward ktory w latach 2000-2005 razem z winfastem robili najlepsze karty na rynku. Teraz jest jeszce MSI EVGA ASUS. Osobiście miałem i gigabyte i asus i msi rozne karty 7950 7870 Gtx 770 ( w ktorym zlamala mi sie łopatka od wentylatora:)

 

Gigabyte 7850 (uszkodzona linia 12V - karta trzy razy w naprawie do skutku)

Gigabyte 7950 WF3 rev 1 (chlodzenie w tej karcie bylo tak glosne, że sprzedałem natychmiast)

Asus 7870 TOP (bez zażaleń)

MSI 770 Gaming (w stresie w furmarku 85 stopni) ale cisza praktycznie na maxa

MSI R9 280X mam ją teraz od klilku dni (UWAGA dla wszystkich niedowiarków; W furmarku max 79-80 stopni i cisza)


Podają moc elektryczną na wyjściu zasilacza (to raczej oczywiste) nie na wyrost tylko podaja bezpieczna wartosc mocy gdyż zasilacz np 500 watowe mogą miec na linii 12V 350-380W a są i takie któe mają 500W mocy kombinowanej.

Edytowane przez Melman1980
Link to post
Share on other sites

Wybór producenta karty to nie jest najważniejsza rzecz na świecie ale jak już bierzesz coś pod uwagę to musisz pamietac, że gigabyte nie bez przyczyny sprzedaje praktycznie najtansze karty. Stosunek ceny do jakości jest na wysokim poziomie ale uwierz ze bardzo duzo ludzi skarzy sie na GIGABYTE. Jest jeszcze Gainward ktory w latach 2000-2005 razem z winfastem robili najlepsze karty na rynku. Teraz jest jeszce MSI EVGA ASUS. Osobiście miałem i gigabyte i asus i msi rozne karty 7950 7870 Gtx 770 ( w ktorym zlamala mi sie łopatka od wentylatora:)

 

Gigabyte 7850 (uszkodzona linia 12V - karta trzy razy w naprawie do skutku)

Gigabyte 7950 WF3 rev 1 (chlodzenie w tej karcie bylo tak glosne, że sprzedałem natychmiast)

Asus 7870 TOP (bez zażaleń)

MSI 770 Gaming (w stresie w furmarku 85 stopni) ale cisza praktycznie na maxa

MSI R9 280X mam ją teraz od klilku dni (UWAGA dla wszystkich niedowiarków; W furmarku max 79-80 stopni i cisza)

Podają moc elektryczną na wyjściu zasilacza (to raczej oczywiste) nie na wyrost tylko podaja bezpieczna wartosc mocy gdyż zasilacz np 500 watowe mogą miec na linii 12V 350-380W a są i takie któe mają 500W mocy kombinowanej.

to jaka Twoim zdaniem powianiem wybrać? tzn którego producenta???

Edytowane przez xenixo
Link to post
Share on other sites

Obecnie mam GTX 770 od Gigabyte'a - WindForce 3x. TYLKO tą polecam - najcichsza na rynku, z dobrymi zegarami na starcie :)

A co ważne - czarne PCB, auminiowa obudowa chłodzenia - w końcu jest ładna!

 

MSI - ten ich cały TF jest tak głośny...

ASUS - jak dla mnie głośna w stresie ;)

 

A i co najważniejsze, Giguś daje 3 lata gwary :)

Link to post
Share on other sites

Ja już się testami nie kieruję, wolę opinie użytkowników. Miałem WF3 na 7970 i jak wchodziła na wyższe obroty, była uciążliwa. Taka suszara. Zdecydowanie lepiej oceniam MSI 770 TF gaming (tylko tutaj było cieplej). Tak na koniec to najlepiej mi się spisywał TF na 770 Lightning. Było najciszej i najchłodniej mimo tego, że niby ta sama konstrukcja co na 770 gaming, ale samo chłodzenie jest większe. Stąd mój wniosek, że lepiej poczytać co piszą ludzie na forach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ja bym brał Gainward GeForce GTX 770 Phantom GLH bo ma ładnie przetaktowane w standardzie parametry, jest dzięki temu bardzo wydajna na starcie, jest dośc cicha i chłodna. Tutaj jeden z jej wielu testów  http://hexus.net/tech/reviews/graphics/59777-gainward-geforce-gtx-780-phantom-glh/  . A tutaj jej dobra cena http://krsystem.pl/-item-24738.html . Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...