Skocz do zawartości

Jaka grafika pod ten sprzęt?


Recommended Posts

Hej,

 

Mój sprzęt to C2D E8400 3Ghz, 2GB RAM (wraz z grafiką dokupuję jeszcze kolejne dwa więc liczmy że już 4GB), zasilacz BeQuiet 500W., mobo DFI LAN Party DK x38.

 

Upatrzyłem sobie już Radeon HD 7770, Radeon HD 5870 i Radeon HD 7790, ale wolę zapytać ludzi którzy lepiej się na tym znają :)

 
To czego oczekuję to po prostu zabawy na godnym poziomie. Obecnie mam Geforce 210 i nie mogę za bardzo pograć w nowe tytuły (jak i te nieco starsze). Przed Geforcem 210 posiadałem Radeona HD 4890 i ostatnią mocną graficznie grą w jaką grałem był Crysis 2 przy którym nie narzekałem ani na grafikę, ani na lagi (których właściwie nie uświadczyłem). Od nowej karty oczekuję wydajności NA PRZYNAJMNIEJ takim samym poziomie jaki oferował mi HD 4890, ale liczę w sumie na o wiele lepszą wydajność w związku z już dużą różnicą czasową :) Cena do 450 zł. Prosiłbym też jeśli już ktoś zasugeruje coś konkretnego o również konkretnego producenta karty :) Z góry dziękuję.
Edytowane przez moho_pl
Link to post
Share on other sites

U Ciebie przydałoby się wymienić całą platformę bo w nowe wymagające gry nie pograsz komfortowo z tym procesorem. Polecanie Quada mija się z celem bo te lepsze są zdecydowanie za drogie a Q6600 już dostaje zadyszki. Ja bym nie pakował kasy w ten sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Zależy co masz na myśli pisząc "komfortowo"? Nie jestem wymagającym graczem który liczy każde fpsy i nie rusza się od komputera przez 12 godzin. Dotychczas na nic nie narzekałem, nie było by tematu gdybym nadal miał tego 4890. Jestem więcej niż pewien że lepsza grafika da i tak niezłego kopa temu staruszkowi :) Z resztą, znam opinie ludzi którzy wsadzali gpu z nawet nieco lepszej półki do gorszych konfiguracji i nic strasznego się nie stało. Ten GTX650 Ti Boost będzie w porządku? Może jakaś tańsza alternatywa od ATI? I jaki producent? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...