Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

 

Dziś odesłałem kurierem tablet na który zdecydowałem się za pierwszym razem, nie pytając o pomoc innych. Był to Prestigio PMP5870C. Ogólnie bardzo fajny sprzęt jak na 400 zł, ale część panelu dotykowego po prostu nie działała (pasek szerokości około 1,5 cm). Postanowiłem trochę dołożyć, poczytałem forum i mam na chwile obecną trzy typy:

 

1) NavRoad NEXO 3G

2) GOCLEVER ARIES 70

3) Asus MeMO Pad HD 7 ME173X 16GB

 

Pierwszy wydaje się być konstrukcją sprawdzoną w której po drodze wyeliminowano sporo błędów. Posiada dużo pozytywnych opinii w internecie. Fajna specyfikacja sprzętowa, najsłabszy z trojki procesor. Brak GPS - jednak ja go nie potrzebuje.

Drugi jest w miarę nową konstrukcją. Ogólne opinie o firmie Goclever są raczej słabe, jednak Aries wydaje się być udaną konstrukcją. Jednak brak mu HDMI

Trzeci to najbardziej budząca zaufanie firma. 4-rdzeniowy procesor i 16GB pamięci.. Nie ma jednak modemu 3g i co ważniejsze nie obsługuje USB OTG...

 

Ja już pisałem, najbardziej skłaniam się do pozycji pierwszej... Długi czas na rynku spowodował wyeliminowanie większości problemów no i specyfikacja techniczna jest moim zdaniem najlepszym kompromisem.

 

Proszę o potwierdzenie poprawności mojej decyzji :) A może jest jeszcze coś co powinienem rozważyć w cenie do 600 - 650 zł?

 

Może jeszcze napisze czego oczekuję od tabletu:

- 7''

- IPS

- porządna bateria

- wifi, które nie gubi zasięgu 3m od routera

- 3G (mimo, że ciągle się zastanawiam czy rzeczywiście jest mi to potrzebne... mam nieużywaną kartę aero i w sumie chciałbym ją gdzieś wsadzić, z drugiej strony sporadycznie będę używać go poza domem, a tam mam wifi...)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...