Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy byłby ktoś tak uprzejmy i zaproponował dobry tablet w powyzszej cenie.

Moj typ to Samsung Galaxy Tab 10.1 . Interesuje mnie tylko i wyłacznie tablet 10 calowy z 3G który na tę chwilę jest obecnie dobrze wyposażony i bedzie slużyl, aż wejdzie nowa generacja tabletów, system Android  ( byłby chyba naj;epszy nie ma lepszego o lepszej funkcjonaloności ? ), Z góry dziekuję za pomoc .


Nikt nie pomoże nowicjuszowi?

Edytowane przez Lilo28
Link to post
Share on other sites

Osobiście odradzam androida, a tym bardziej produkty samsunga. Nakładka Touchwiz z pozorów fajnie wygląda, ale mocno obciąża smartfona/tablet. Za 1800zł polecam iPada 3 generacji. Dlaczego? Produkty marki Apple nie mają najlepszej specyfikacji(w porównaniu do konkurencji), ale sam system jak i wszystkie aplikację są świetnie zoptymalizowane, do tego autorzy aplikacji co chwilę wypuszczają jakieś aktualizację. Dlaczego iOS nie Android? Tak jak napisałem, na iOS'ie nie ma prawa się nic zaciąć. Używam iOS'a już kawał czasu i trafiły mi się 2 aplikację, które miały problemy z kompatybilnością, ale za parę godzin wyszła łatka naprawiająca problemy. Android po jakimś czasie od kupna zaczyna lagować i już nie jest tak fajnie jak było kilka miesięcy temu w sklepie :)

Edytowane przez KarsonPL
Link to post
Share on other sites

Asus Transformer Book T100 - 1000x lepszy od iPadów oraz SlowDroidów. NORMALNY, pełnowymiarowy Windows 8 do tego w zestawie otrzymujemy pakiet MS Office Home. Do tego w cenie dostajemy stację dokującą z klawiaturą, która zamienia nam tablet w normalnego ultrabooka.

Wydajność graficzna Atom'a Bay Trail jest na poziomie Nvidii 7800GT czy ATI HD 6310 - spokojnie mozna grać w HalfLife 2, StarCraft 2 czy podobne gry. Mamy normalny system, normalne porty USB.

Czas pracy? Przy właczonym WiFi, jasności na 50% i spokojnym używaniu 12 godzin, intensywne używanie internetu połączone z odtważaniem filmów w sieci to 8 godzin.

 

Asus Transformer Book T100 to Normalny komputer a nie IPadowe czy SlowDroidowe zabawki do robienia "słit foci na fejsa" - mamy tak naprawdę nie tylko tablet ale całkiem sensowny ultrabook, na którym zrobimy to co na stacjonarnym kompie. A wszystko to za 1500 zeta. 

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

To jest dobry tablet - na 1000x lepszy od dziawowskiego SlowDroida czy super drogiego iPada. 

 

Gornik Steve - piszesz głupoty - mamy TABLET do którego dostajemy w komplecie stację dokującą. Całość tworzy nam Ultrabooka.

ALE nie musimy nosić całości - MOŻNA zabrac sam TABLET. A stacja dokujaca to miły dodatek.

 

Wydajnościowo miażdży zabawki na Androidzie czy iPady. Jak pisąłem mamy normalnego Windows'a 8.1 z pakietem Office. Do tego wydajność graficzna na poziomie Nvidii 7800GT - czyli gry nam spokojnie będą działać. Mamy długi czas pracy.

 

I co najważniejsze mamy sprzęt na którym możemy się bawic i pracować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-galaxy-tab-3-10-1.html

galaxy jest ok, ale za drogi. lepiej wydać ok 1000 i tez dostanie się dobry tablet z 3g tylko mniej markowy. warto zainteresować się czymś z windows 8. są dużo bardziej wszechstronne, gry, programy, office, wyjścia.

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

w media markt reklamują w telewizji fajna hybryde za 1,5k

 

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

To jest dobry tablet - na 1000x lepszy od dziawowskiego SlowDroida czy super drogiego iPada. 
 
Gornik Steve - piszesz głupoty - mamy TABLET do którego dostajemy w komplecie stację dokującą. Całość tworzy nam Ultrabooka.
ALE nie musimy nosić całości - MOŻNA zabrac sam TABLET. A stacja dokujaca to miły dodatek.
 
Wydajnościowo miażdży zabawki na Androidzie czy iPady. Jak pisąłem mamy normalnego Windows'a 8.1 z pakietem Office. Do tego wydajność graficzna na poziomie Nvidii 7800GT - czyli gry nam spokojnie będą działać. Mamy długi czas pracy.
 
I co najważniejsze mamy sprzęt na którym możemy się bawic i pracować.
Dokładnie tak jak @Ravir pisze, ZNACZNIE lepsze od czegokolwiek na Androidzie.
Można pograć w GRID2 czy Mirror's Edge bez problemów, jest Office(2013, darmowy) i wszystkie inne programy bo to w końcu normalny x86, więc jest lepiej niż na jakimkolwiek mobilnym OS ;)
 
No ale niestety nie ma 3G, mi to nie przeszkadza ale OP chciał 3G.
Link to post
Share on other sites

No dobrze podsumowując, no szukam tabletu który pozwala pracować około 9h , posiada porty USB, dopuszcza poszerzenie pamięci, jak najnowszą wersję androida, robi przyzowite zdjecia , wideo również. posiada 3G ( chyba to jesr równoznczane z posaidaniem adaptera dla karty SIM prawda? ) Koledzy doradzcie coś bo zastanawiam już się nad tym długo a czas już coś kupić... dzisiaj oglądałem Samsung galaxy tab 3 (co o tym sądzicie :>) koleś z mm przekonywal ze lenovo jest od niego lepszy w sklepie zaczynącym się na "ko.." polecali samsunga tutaj cieszy się popularnościa asus ... naprawde nie jest łatwo... tablet dla mnie być urzadzeniem jak najbardziej "moblinym" do czytania e-bookow , ogladadnia stron , filmow - w gry gram bardzo rzadko.

Link to post
Share on other sites

Koledzy doradzcie coś bo zastanawiam już się nad tym długo a czas już coś kupić... dzisiaj oglądałem Samsung galaxy tab 3 (co o tym sądzicie :>) koleś z mm przekonywal ze lenovo jest od niego lepszy w sklepie zaczynącym się na "ko.." polecali samsunga tutaj cieszy się popularnościa asus ... naprawde nie jest łatwo.

W takich sklepach nie ma co sięgać po rady, tam polecają to co im karzą polecać. Sam się na tym przekonałem jak w saturnie typek promował najnowszego Galaxy S4, a jak się go spytałem o coś konkretnego, nie wynikającego z opisu to powiedział: "trudno mi powiedzieć, nie wiem"

 

 tablet dla mnie być urzadzeniem jak najbardziej "moblinym" do czytania e-bookow , ogladadnia stron , filmow - w gry gram bardzo rzadko.

Jeżeli przykładasz wielką wagę na mobilność, to weź iPada mini, który w zupełności tobie wystarczy z tym, że jest mniejszy i ma gorszą specyfikację od iPada 3, ale za to jest o wiele wiele cięższy. 

Edytowane przez KarsonPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...