Skocz do zawartości

pomoc przy wyborze słuchawek Razer/Creative/Logitech


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez iDaft,

Recommended Posts

witam .

potrzebuje pomocy przy wyborze słuchawek

 

cele:

1. GRY ,potrzebuje wyraźnego dźwięku, możliwości ocenienia z której strony atakują ,

2. Komputer/Smartfon - Muzyka ( mocny bas )

 

interesują mnie :

 

1. RAZER KRAKEN PRO 

2. CREATIVE TACTIC 3D FURY

3. LOGITECH G430

 

wiem tylko tyle ze Razer specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla graczy, dlatego najbardziej mnie one interesują

 

ale chce dowiedzieć się od was czegoś więcej na temat pozostałych słuchawek.

 

czekam na za i przeciw.

 

 

Link to post
Share on other sites

Na ZA nie ma niczego. Na PRZECIW wszystko. Najlepiej zrewiduj swoje poglądy na temat poszukiwania słuchawek i odrzuć w poszukiwaniach firmy gamingowe. Masz podpięty temat wyboru słuchawek, poczytaj, pooglądaj na sieci co jak wygląda i wtedy zacznij pytać. Każde normalne słuchawki stereo niszczą te co napisałeś wyżej. Temat wałkowany wielkrotnie.

Link to post
Share on other sites

ŻADNE z tych.

Masz przyklejony temat z słuchawkami.

 

Razer specjalizuje się GŁÓWNIE w zarabianiu pieniędzy na tego typu bullshicie (for gamerz sramerz etc.) i na ludziach myślących podobnie jak Ty. Myślę że w przyklejonym coś znajdziesz, nikt raczej nic innego (lepszego) Ci nie wyczaruje.

Przedmówca mnie wyprzedził podczas pisania  :[

Edytowane przez Ten_Wredny
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

No to coś ciemnego i wygodnego. CAL!, HD419 (gorsze od CAL!, ale wygodniejsze), Shure SRH240 (w sygnaturce link do recki). Chociaż ja bym polował na używane AH-D1100. Po modach to takie słabsze K550, a w dodatku masz olbrzymią przestrzeń w nausznikach przez co komfort i wygoda stoją na wysokim poziomie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...