Skocz do zawartości

LG FLATRON W2243S - Rodzajowy monitor inny niż PnP


Recommended Posts

Witam

 

Mam nowy komputer i problem z monitorem. Gdy zainstalowałem windowsa wszysto było ok. Potem sterowniki i całą resztę. Nagle włączam komputer i pojawia mi się mała rozdzielczość, ale mogę ustawić swoją rozdzielczość 1920x1080. Pojawiło się jeszcze mnóstwo innych rozdzielczości, których wcześniej nie było i napis "rodzajowy monitor inny niż PnP". Natomiast w grach widać lekkie paski "pływające" na monitorze(prawdopodobnie coś nie tak z częstotliwością). Czytałem wiele wątków, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Karta graficzna to GeForce 770 GTX MSI. Stewoniki od nvidia GeForce 331.65 Driver. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

W tym momencie zmieniło mi nazwę monitora na: Urządzenie wyświetlające na VGA. Najbardziej mnie denerwują te fale podczas grania w gry (Wygląda to jakby obraz dzielił się na paski które schodzą  w dół tworząc wrażenie falowania). Chciałem nakręcić filmik i zrobić zdjęcia, ale ani na filmie ani na zdjęciach tych fal nie widać.


Dodam, że używam tutaj przejściówki. Czy to pojawienie się tych fal może być spowodowane właśnie przez to ? Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

Jak by Ci się chciało to byś sprawdził i wiedział, że ten monitor ma tylko jedne wejście D-SUB i nic poza tym :/ Dlatego kupno kabla tutaj nic nie da i będzie trzeba kupić sobie lepszy monitor ze wszystkimi wejściami  ;)

Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

Zmienianie częstotliwości itp. nic nie zmienia. Dodam, że jak monitor podłączyłem do innego komputera również wykrywa go jako rodzajowy monitor inny niż pnp albo urządzenie wyświetlające na: VGA. Może brak u mnie pliku EDID ? Można jakoś sprawdzić czy znajduje się na komputerze ?

Edytowane przez lemur20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...