Skocz do zawartości

Problem z TV - mgła na ekranie :C


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Johny3,

Recommended Posts

Witajcie!

Dzisiaj oglądałem sobie TV na Samsungu LE40 i nagle na ekranie pojawiła się biała powłoka, wszystko działa normalnie - dźwięk widać obraz, ale obraz jest za białą mgłą, poświatą - nie wiem jak to ująć.

Nigdy nie miałem z tym TV problemów.

Wrzucam fotkę podglądową.

Z góry dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że ktoś namierzy co mogło się zepsuć i chciałbym żeby to nie było za drogie :/

 

Sorki jeśli zły temat, ale nie widzę nic nt. serwisu TV

http://img571.imageshack.us/img571/3465/f09t.jpg

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

No tak też myślałem, ale wolałem zapytać.

Na hdtv nic nie napisali, na elektrodzie są tak chamscy moderatorzy co w połączeniu z totalnym brakiem intuicyjności daje katastrofalny efekt, więc nie liczyłem już na pomoc :)

 

Ale do rzeczy. 

Dzisiaj zawiozłem telewizor do gościa, którego polecił mi dziadek, facet konkretny, bez włączania TV wiedział co mogło się popsuć i w ciągu 3. dni da mi odpowiedź co do naprawy.

Powiedział mi, że poszedł jakiś moduł, nie wiem jaki, wymiana na nowy to będzie koszt ok. 150 zł, ale on woli naprawiać niż wymieniać więc koszt sporo niższy, albo wymieni na jakąś używkę z padniętego TV.

 

Sumując, 150 zł to nie dużo i dobrze, że go mu zawiozłem.

Link to post
Share on other sites

Jak dostane odpowiedz od mechanika lub kiedy go naprawi to dam znac co poszlo i ile kosztowala naprawa

EDIT

 

Dzisiaj odebrałem TV z serwisu i okazało się, że wymieniony został 

Moduł T. con.

i układ scalony

Tyle wyszczególnili w karcie naprawy.

 

Koszt usługi to 180 zł.

 

Telewizora jeszcze nie włączałem bo musi chwilę się ocieplić, za jakieś 30 min. zobaczę czy działa jak należy.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy można wysyłać, zapewne kwestia do dogadania, polecam zadzwonić/napisać i zapytać. Ja mam tam rzut beretem więc sobie zawiozłem i przywiozłem telewizor.

 

A co do tego serwisu co podał newsfan to też słyszałem pochlebne opinie. Z resztą widać, że mają sprzęt i jak umieją się nim posługiwać to naprawią praktycznie wszystko.

 

BTW. W sumie to bym chciał taki sprzęcik i mógłbym otworzyć mały serwis komputerów :D

Ale to taki offtop w sumie :C

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...