Skocz do zawartości

FORTRON 400W FSP400-60MDN pytanie


Recommended Posts

witam mam pytanko

sąsiad kupił sobie grafe Gigabyte gf9800gt i ma zasilacz tak jak w temacie teraz pytanie czy możliwe że ten zasilacz jest zasłaby do tej grafy??

na ogół wszystko chodzi ok ale często podczas testów typu furmark albo 3D mark zasilacz piszczy jak cholera w samych grach tego niema i zastanawia go to czy przypadkiem nic nie padnie od tego??

sam osobiście sądze że to jakieś cewki ale niewiem czy to niejest groźne

co do reszty konfigu to wygląda tak

płyta Gigabyte GA MA770-UD3 rev1.0

procek amd athlon2 x2 240(lekko wykrencony do 3,2ghz)

2gb ram w jednej kości

dysk sata 250gb

wypalarka DVD

Według kalkulatorów to temu zestawowi wystarczy 300w więc jest sie oco obawiać czy nie??

Link to post
Share on other sites

no właśnie też myślałem że to na karcie ale dzwięk wyraźnie wydobywa sie z zasiłki.

W takim crysisie jak zaczynają sie te reklamy producentów itd. to piszczy dość głośno ale już w samej grze jest cisza.

no to powiedzmy że to te cewki.Można je jakoś uciszyć?

Link to post
Share on other sites

Te dźwięki pochodzą od karty. Tak się dzieje jeśli w grze jest strasznie dużo FPS, np. tak jak wspomniałeś podczas reklam. Mam to samo na swoim 8600gt. To jest całkowicie niegroźne chyba że dla twoich uszu :wariat:

 

Możesz zniwelować ten pisk po przez zalanie cewek w karcie graficznej.

Link to post
Share on other sites

gf8600GT od palita był przed tą kartą w tym kompie i wtedy tego niebyło

a co do obecnej to niema cewek do zalania tu link do aukcji żebyście wiedzieli jak ta karta wygląda

http://www.allegro.pl/item1004079257_gigabyte_gf_9800gt_512mb_ddr3_550_1800_1375_wwa.html

 

 

 

 

dobr i po problemie.Piszczenie sie skończyło jak lekko podkręciłem grafe

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...