Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Siemka, mam takie pytanie odnośnie zamawiania w esc zestawu z kodem, na darmowe złożenie i wysyłkę. 

 

X98TY2AZ + dostawa

 

Chciałem się ddowiedzieć w jaki sposób ominąć podczas zamawiania kosztów wysyłki? Nawet po wpisaniu tego kodu w komentarzu dalej trzeba zaznaczyć jakąś opcje i dodatkowo naliczane są koszta. Może ja coś źle robię, ale raczej mi się nie 1wydaje

Link to post
Share on other sites

Na co zamienić AMD Radeon r9 270x 2gb w tym zestawie?

 

Zasilacz: Frotron raider s 550w silver box

Płyta główna: gigabyte GA-B75M-D2V

Procesor: intel i5-3470

 

Mój budżet to mniej więcej 2000 może trochę więcej.

 

Myślałem nad gtx 970 od msi, ale czy będzie kompatybilna z moim sprzętem?

edit: rozważam jeszcze amd radeon r9 390 8gb

Edytowane przez pikiaro
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Czy coller Master thunder 600W wystarczy żeby zasilić 560 ti i Q8200? Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
564 W na +12V wystarczy. TDP CPU i GPU to jakaś połowa tego ile zasilacz ma mocy na linii zasilającej te części. Edytowane przez nos_tro
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Czy cooler Master thunder 600W wystarczy, żeby zasilić 560 ti i Q8200? Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za pomoc :-) Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites

Nvidia podała, że karta gtx 1070 ma pojawić się w sklepach 10 czerwca i kosztować 379$. Można się spodziewać ceny na tym poziomie w polskich sklepach(około 1500zł)? Czy nie ma co na to liczyć?

 

Zastanawiałem się nad kupnem zestawu z gtx 970 i nie wiem czy warto teraz czekać.

Edytowane przez mamucix
Link to post
Share on other sites
Nvidia podała, że karta gtx 1070 ma pojawić się w sklepach 10 czerwca i kosztować 379$. Można się spodziewać ceny na tym poziomie w polskich sklepach(około 1500zł)? Czy nie ma co na to liczyć?

 

Zastanawiałem się nad kupnem zestawu z gtx 970 i nie wiem czy warto teraz czekać.

Ciężko powiedzieć ile będą kosztować i kiedy wyjdą wersje niereferencyjne. Zawsze możesz pomyśleć o złożeniu zestawu opartego o grafikę zintegrowaną jeżeli mocno Ci się spieszy z zakupem.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki złote, pomożecie?

http://www.morele.net/inventory/info/tPbW48/ tutaj mam zestaw, a zasilacz xfx atx core 450w. Teraz pytanie: czy wszystko się ładnie zmieści razem w tej obudowie? Może proponujecie jakąś inną w tej cenie? Typu zalman z3? Mam na razie hd7770, ale w późniejszym czasie dokupię coś pokroju gtx960/970 lub odpowiednika z amd(jak zasilacz pozwoli). 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Majks
Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć ile będą kosztować i kiedy wyjdą wersje niereferencyjne. Zawsze możesz pomyśleć o złożeniu zestawu opartego o grafikę zintegrowaną jeżeli mocno Ci się spieszy z zakupem.

Pośpiech byłby podyktowany fajną ofertą na MSI GTX 970 OC za 1299zł plus słuchawki MSI DS501 w gratisie. Do kupna zestawu bez gpu wogóle mi się nie śpieszy.

 

Chyba jednak poczekam, żeby później nie żałować. Może jak nowe karty nie będa w tak dobrej cenie to chociaż 970 trochę potanieje.

Edytowane przez mamucix
Link to post
Share on other sites

Chłopaki złote, pomożecie?

http://www.morele.net/inventory/info/tPbW48/ tutaj mam zestaw, a zasilacz xfx atx core 450w. Teraz pytanie: czy wszystko się ładnie zmieści razem w tej obudowie? Może proponujecie jakąś inną w tej cenie? Typu zalman z3? Mam na razie hd7770, ale w późniejszym czasie dokupię coś pokroju gtx960/970 lub odpowiednika z amd(jak zasilacz pozwoli). 

Pozdrawiam.

Zestaw kompletnie bez sensu na starej podstawce.

Link to post
Share on other sites

 

 

kosztować 379$. Można się spodziewać ceny na tym poziomie w polskich sklepach(około 1500zł)?

379*3,9=1478zł+vat+ podatek od nowości i myślę z 1800zł będzie. 

 

 

 

Chłopaki złote, pomożecie?

załóż temat

Link to post
Share on other sites

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy ten zestaw da radę wyciągnać 150+ fps( tak aby nie bylo spadków poniżej 144)

Procesor: intel Core i5 4460

Karta grafiki: Radeon MSI r7 370

RAM: 6GB RAM DDR3

PŁYTA GŁOWNA: MSI H81M-p33

Chcę kupić monitor 144 HZ i chcę go w pełni wykorzystać tak aby były te 144 hz. Da radę ten zestaw?

 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...