Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Mrozinho, pisz po prostu, że nie ma warystora MOV. :P

 

CS650M jest bardzo dobrą konstrukcją - dobrze trzyma napięcia (chociaż mógłby lepiej tłumić tętnienia), pół-modularny i cichy. Jako, że nie posiada warystora (ochrona przed przepięciami), warto uzbroić się w listwę z MOV.

Link to post
Share on other sites

 nie posiada warystora metalowo-tlenkowego, więc będzie potrzebna listwa z warystorem.

 

 warystora MOV. :P

 

Jako, że nie posiada warystora (ochrona przed przepięciami), warto uzbroić się w listwę z MOV.

 

 

 

 

Normalnie jakbym słyszał Gtxxora :wariat:

 

 

A bez offtopu: @gamerrxx: jak najbardziej, corsair cs 650w jest dobry, jeśli go masz to nie musisz się o nic obawiać, spełni swoje zadanie. Jeśli planujesz go kupić to podaj do jakiego sprzętu, bo jest pare równie ciekawych propozycji :P Np: http://www.angela.pl/p10363,super-flower-650w-golden-green-hx-sf650p14xe-hx.html

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Pytam się bo złożyłem zamówienie, ale jeszcze nie przyjęte bo weekend i tak na wszelki się pytam póki odwołać mogę jeszcze jedno do zalmana z3 plus zmieści się thermalright hr 02 macho?

Mój zestaw jest w zestawach komputerowych temat założyłem 2 dni temu, ale już zamknięty

Link to post
Share on other sites

Mrozinho, pisz po prostu, że nie ma warystora MOV. :P

 

CS650M jest bardzo dobrą konstrukcją - dobrze trzyma napięcia (chociaż mógłby lepiej tłumić tętnienia), pół-modularny i cichy. Jako, że nie posiada warystora (ochrona przed przepięciami), warto uzbroić się w listwę z MOV.

Uwzględnienie na wszelki wypadek

Link to post
Share on other sites

Wiem pewnie bym brał tego 550w, ale pełnoletności jeszcze nie osiągnąłem, a tata się uparł i nic nie zrobię, to wziąłem najtańszego sensownego 650, który nie będzie gorszy od tego cm i w sumie zasilacz będzie procentowo mniej obciążony zawsze lepiej dla trwałości sprzętu

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że posiadasz taki zestaw i chcesz dokupić do niego części?

 

 

Można wymienić procesor i właściwie tylko tyle. Reszta jest ok.  

(Jakiś procesor szczególnie się nada? Zastanawiałem się na i5 2500)

z zasilaczem/płytą główną wszystko w porządku?.

W przyszłości zamierzam zmienić kartę na Radeona R9 270x

Edytowane przez speeder6
Link to post
Share on other sites

 

 

W przyszłości zamierzam zmienić kartę na Radeona R9 270x

Zdecydowanie lepiej wziąć wersję bez x. Po podkręceniu R9 270= R9 270x. 

 

 

 

z zasilaczem/płytą główną wszystko w porządku?.

Zasilacz to nie konstrukcja najwyższych lotów,ale komputera nie popali. Do płyty można włożyć np. 3350p (brak zintegrowanej karty graficznej) ,lub 3470. Jeśli chcesz, to możesz kupić nową Gigabyte Z68-D3, która umożliwi OC w/w procesorów. 

Link to post
Share on other sites

Witam. Na dniach kupuje 

i5-4670K

msi z87-g43

(pamiątki przechodzą z poprzedniego zestawu)

i myślę nad zasilaczem bq pure power l8 500W ew corsair CX600W, pytanie czy może znajdzie się coś lepszego w tej cenie? Ogólny budżet 1500zł. Jeszcze jedno, w którym sklepie lepiej wziąć te części? morele, agito czy esc.pl? może jakieś kody promocyjne czy coś. :P

Edytowane przez gabathc
Link to post
Share on other sites

MSI Z87-G43 ma opinię awaryjnej, więc zmieniłbym ją na coś innego. Co do zasilacza. Od siebie mogę polecić CM G550M. Porządny elektrycznie zasilacz, jest oparty na przetwornicy DC-DC, posiada częsciowo modularne okablowanie i certyfikat 80+Bronze

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

i5 4670k

gtx 760

asrock b85 killer

2x4gb crucial ballistix

wd caviar blue 1tb

 

corsair vs450

 

zamierzam złożyć zestaw z takimi oto podzespołami i tu się nasuwa pytanie:

czy ten zasilacz wystarczy gdybym chciał podkręcać procka?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...