Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Panowie mam do wymiany proca, płytę i grafikę. Na 20 maja (ostatnia matura :D) ale z tego co widzę często gęsto ceny idą w górę. Jest sens te ok 2400 jakie mam zamiar wydać wydawać już teraz (przez ten czas chyba nic nowego nie wyjdzie :( ) czy spokojnie czekać do maja? :)

Edytowane przez erroreq
Link to post
Share on other sites

1) Czym się różni windows 8.1 x64 Polish 1pk DVD OEM ? Chodzi mi oczywiście o te 1pk. Czy może lepiej wziąć Windows 8 PL 64-bit OEM, a aktualizację sobie wgram jak już zainstaluje. ( cena ta sama ). Czy może w ogóle wezme BOXa bo 60zł droższe, chociaż czytałem że ósemke oem jest na tych samych zasadach co box.

2) Jak oceniacie ten zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/BxEBrd/

Tylko obudowe zmienie na Zalman ZM-T2 Plus. Komp głównie do gier, nie będę pisał że internet, muzyka itd bo to potrafi każdy komputer w dzisiejszych czasach.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Tadin
Link to post
Share on other sites

Pamięci zmień na Team Group Vulcan 4 GB(napięcie 1,5V, CL9). Dlaczego nie dysk 1 TB? Za 30 zł mamy 2 razy więcej miejsca. (tanie) Płyty Asusa słabo wypadają w testach. Do tego ich żałosny serwis. Osobiście wsadziłbym Gigabyte H81M-HD3, jak za drogo to Gigabyte H81M-S2PV

 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki szembor, zastosowałem się do wszystkich twoich porad. Co do płyty, napisałeś Asus a to jest Asrock, ale rozumiem że dalej będzie lepiej jak wezmę Gigabyte ? Czyli tak wygląda zestawy po poprawkach ( bez monitora i windowsa bo tylko myli w obliczeniach ) http://www.morele.net/inventory/info/vSwTvw/ Jest coś jeszcze do zmiany ? (np. ten dysk nie wiem czy dobry wybrałem, patrząc po innych tematach to może ten będzie lepszy http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/ )Wszystko będzie ładnie grało :D ?

Edytowane przez Tadin
Link to post
Share on other sites

Witam i prosze o szybka pomoc odnośnie zestawu do gier ,netu itp do 2500zł

 

W sklepie polecono mi taki zestaw ale mało jest tam dokładnego opisu niektórych części więc prosze o wasze opinie na ten temat albo co polecacie w tej cenie

 

Procesor Intel Core i5 4x3.1Ghz
Płyta główna na chipsecie Intel B75 (PCI-E , GLAN, USB 3.0 itd.)
Pamięć 8GB DDR-3
Dysk twardy 1TB 7200 rpm
Nagrywarka dvd Dual Layer
Obudowa Gamingowa MOdecom Trik z USB 3.0 z przodu
Zasilacz ATX 600 Watt
Karta Graficzna Geforce GTX 660 2gb ddr-5 / 192 bit

Cena brutto : 2690zł

Ten zestaw pożera wszystko - łacznie z najnowszym battlefieldem 4 w
wysokich detalach w full hd. To talny spokój i bezstresowe granie przez
najbliższe kilka lat

 

kumpel mi doradził płyte MSI Z77A-GD55

lecz do tej płyty za ten zestaw musze dopłacić i wychodzi ponad 2700 o 200 zł ponad budżet  niestety a podobno płyta to podstawa kompa  :(

 

chodzi mi o kompa do rozbudowy i ewentualnie podkręcania w miare mozliwości

 

pozdrawiam

 
Link to post
Share on other sites

a) zmień kumpla

b) nie bardzo wiadomo cokolwiek o tym zestawie

 

coś w stylu audi (jakie?) z silnikiem tdi (jakim?)

 

Załóż temat w zestawach coś się poskłada

 

Ale już widać kwiatki... np 

 

 

Obudowa Gamingowa MOdecom Trik z USB 3.0 z przodu

 

To nie obudowa to piekarnik

Link to post
Share on other sites

Witam, czy taki zestawik jest dobry? Co ewentualnie można zmienić żeby wyszło to na lepsze nie przekraczając budżetu 4 tysi? A i komputer ma być do grania i amatorskiej produkcji dzwięku i obróbki nagrań. Z góry dzięki z odp.

link: http://www.morele.net/inventory/info/HM2Kea/

 

PS: Mam jeszcze jedno pytanie w sprawie składania bo sam nigdy nie składałem i nie wiem czy opłaca się
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/ ta opcja.

Edytowane przez artis94
Link to post
Share on other sites

@Artis tutaj cytat z podspisu jednego z użytkowników:

 

Każdy użytkownik forum benchmark.pldo zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lubpendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z 
usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz 
pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

 

 

 

//to samo wisi od pół roku w FAQ Zestawów... widać kto nie czytał :-> sv

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...