Skocz do zawartości

Sapphire HD7950 vapor-x


Recommended Posts

Na sprzedaż karta brata, jednak woli kupić PS4.

Wszystko co było w pudełku znajduje się w nim nadal.

Na tą chwilę z powodu awarii mojego GTXa karta siedzi w mojej budzie, zdjęcia ze środka zrobię jak będzie ktoś zainteresowany.

 

Karta zakupiona w morele.net 4 października tego roku, gwarancja 2 lata od tego dnia.

Cena 1000zł+KW, allegro możliwe (kupujący pokrywa wtedy koszty prowizji etc.), z konkretnym zdecydowanym klientem jakoś się dogadamy ;]

Jako iż ja będę chciał kupić GTX770 lub GTX780 rozważę wymianę na taką kartę z dopłatą z mojej strony.

 

To właśnie ta karta

 

A tutaj fotka pudełka z kartką

Edytowane przez dymel
Link to post
Share on other sites

To nie była ta karta na esc.pl, między wersją Boost, Vapor-X a Vapor-X OC są spore różnice w cenach. Sam szukałem dla brata tej karty i w esc nie była w ogóle dostępna ta wersja.

Moja cena nie pójdzie znacząco w dół - prędzej sam kupię ją od brata i pójdę w CFX, choć jestem zwolennikiem GTXów.

Link to post
Share on other sites

Na moją niekorzyść? Przecież wersja OC jest ponad 150zł droższa od zwykłego Vapor-X.

Ta karta ma miesiąc, kosztuje przynajmniej ponad 100zł więcej nowa. Jeżeli się nie sprzeda w tej cenie to mówi się trudno - ja ją od niego odkupię, temat zamkniemy i będzie to mój pierwszy odskok od GF od 10 lat.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

1000 zł... A za 1007 mamy tą kartę:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/club3d-ati-radeon-hd7950-pro2-s13-3gb-ddr5384bit-dvihdmimdp-pci-express,40256.html

 

która niby nie od sapphire, ale wyższe taktowanie niż ten vapor x, (jak już argumentowałeś literami OC)

Edytowane przez warnisty4321
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...