Skocz do zawartości

Problem ze sterownikami sems usb flash i device


Recommended Posts

Mam windowsa 7 home premium i win 8 oba 64 bity i mam problem z sterownikami sems usb flash i device. Jak mam ten problem rozwiazac? Program Pc Companion nie pomaga. Po zainstolowaniu programu wszystkie sterowniki uzupelnione procz tego. Prosze o pomoc. Gdyz nie moge odblokwac bootloadera 


Xperia x8

Link to post
Share on other sites

http://forum.android.com.pl/f670/instalacja-sterownika-w-fastboot-na-windows-7-8-a-298854/ Spróbuj tego, u mnie niestety nie działa... Zamierzam to zrobić na Linuxie, może tam dam radę i jak do wtedy się nie uporasz to napiszę jak to zrobić.

 

Wysłane z mojego LT26i

 

 

Edit

A na Win7 też nie instaluje? Jakiś komunikat daje instalator sterowników Flashtoola?

 

Wysłane z mojego LT26i

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Korzystam z tego:

http://androidos.webig.pl/odblokowywanie-bootladera/xperia-x8-odblokowywanie-trybu-bootloader/

I zatrzymuję się przy:eraz sprawdź wersję Simlock Certyfikate:

  • Wyłącz telefon, uruchom S1Tool.exe i kliknij na DO JOB
  • Wciśnij przycisk Wstecz na telefonie
  • Jak to robię to wyskakuje komunikat że urządzenie nie zostało rozpoznane itp.

Powinno pójść, ale na W7 mi bez problemu działa. Na pewno dobra kombinacja klawiszy na telefonie?

Wysłane z mojego LT26i

Tak. Trzymam przycisk wstecz i podłączam usb do fona. 

Link to post
Share on other sites

To teraz niestety już Ci nie pomogę (poza podpowiedzią, żebyś sprawdził dokładnie te stery, ważne, żebyś zainstalował też Fastboot i Flashtool). Xperii X8 nie odblokowywałem, jest ona wyprodukowana w 2010, więc oficjalna metoda od Sony teoretycznie jej nie obejmuje, nie wiem, jak z modelami wyprodukowanymi w 2011r. Nie chcę się przyczynić do jakichś szkód.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...