Skocz do zawartości

Jak sprzedać komputer? - Części czy w całości?


Recommended Posts

procesor: amd phenom ii x2 550 3.10 ghz 
karta. graf.:sapphire radeon hd 4850 1GB 
RAM: 2x2gb (Kingston, DDR2) 
Płyta głów.: gigabyte ga-m61pme-s2p
Zasilacz: modecom Premium 350W

HDD: Sasmung 1TB, 7200rpm.

Obodowa: Jakiś triline, mieści ATX, wentylacja, z przodu, z tyłu, USB i audio na przednim panelu, czytnik kart 4w1.

Pisałem niedawno na forum co do ulepszenia ale zdecydowałem się sprzedać komputer i kupić nowy. Wszystko działa, zestaw ma 4 lata, ale mogę udzielić 1-2 miesięcy gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Stary i do nowszych gier się już raczej nie nadaje (starsze tytuły to ok)... próbuj przez Allegro oczywiście ;)

http://forum.benchmark.pl/topic/88853-spos%C3%B3b-wyceniania-sprz%C4%99tu-kt%C3%B3ry-posiadamy/

Tyle to ja wiem, ale czy sprzedać go na części czy w całości? I czy bało by radę wyciągnąć z 800-1000zł. Ach zapomniałem dodać, że komputer ma uszkodzoną kartę sieciową, ale jest nowa na PCI (nawet lepsza niż wbudowana).

Link to post
Share on other sites

 

 

Tyle to ja wiem, ale czy sprzedać go na części czy w całości?

Jak chcesz więcej zarobić to zestaw rozmontuj i sprzedaj każdą część osobno - ale to będzie zapewne dłużej trwało niż sprzedaż wszystkiego razem jako jeden zestaw (tu jednak moim zdaniem zyskasz mniej - ale też mniej stresu będziesz miał, jak pozostawienie jednej lub dwóch części, której nikt kupić nie chce). Policz sam ręcznie ile mógłbyś dostać porównując ceny z Allegro wg mojego linka a dowiesz się, co lepiej. A co do reszty to sam osobiście zadecydować musisz. Sam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...