Skocz do zawartości

Dwa czy jeden monitor ?


Recommended Posts

Witam ! Mam zamiar kupić monitor, a być może dwa monitory. Nie znam się na tyle dobrze, żeby samemu podjąć taką decyzję. Mój budżet na kupno nowego monitora wynosi ~850zł. Pytanie brzmi, czy lepiej kupić dwa monitory (takie same po mniej więcej 400zł) czy jeden porządny. Jeśli miałby być jeden monitor to chciałbym, aby miał on 24' albo 22'. Monitor pod gry. Karta graficzna - Gainward GeForce GTX 650 2GB, są dwa wejścia.

Link to post
Share on other sites

Zdaję sobie w 100% sprawę, że nie posiadam dobrej karty graficznej. Nie znam się dobrze na monitorach, więc nie wiem, że jak się ma dwa monitory, to FPS spadają. W chwili obecnej przy włączonym Steam, Frapsie ilość FPS w LOLU wynosi 112. Czy lepiej kupić jeden monitor i powyżej 800zł ? Myślałem nad tym monitorem -  BENQ GW2450HM, cena to około 650zł.

 
Link to post
Share on other sites

Grać raczej na 2 monitorach nie będziesz do tego są 3 albo 5 ale to ekstremalne warunki ja u siebie mam jeden 21,5 i czasem obok stoi stary monitor (nie crt) czasem się 2 przydaje czasem nie to zależy mi czasem się przydaje ale na jednym też dam rade trakuje ten 2 jako ":zabawke" fajnie bo jest ale wiele nie wnosi  

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Okej, kupiłem BenQ GW2460HM. Wszystko spisuję się dobrze, kabel HDMI podpięty, a co lepsze FPS takie same we wszystkich grach. Teraz pytanie związane z tematem. Posiadam jeszcze stary monitor LG Flatron L1919S. Moja karta obsługuję jedno wejście DVI i jedno Sub-D. Wejście DVI jest zajęta przez BenQ, natomiast mogę podpiąć jeszcze Flatrona. Pytam się Was czy warto? Jakbym podłączył dwa monitory, to na BenQ bym grał, a na Flatronie miałbym inny ekran. Musiałbym kupić kabel Sub-D, dlatego pytam się Was czy warto. Jeśli osoba, która ma dwa monitory wypiszę zalety korzystania z nich.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...