Skocz do zawartości

BenQ GL2450HM czy GL2460HM - różnice?


Recommended Posts

Witajcie,

 

Rozglądam się za niedrogim (do 600 zł) 24-calowym monitorem, który by mi służył do gier, oglądania filmów, generalnie pracy w pakiecie Office i posiedzenia przy necie ;). Chciałbym pozostać wierny marce BenQ, dlatego znalazłem kandydatów w postaci BenQ GL2450HM i BenQ GL2460HM. Chciałbym zapytać czy są w ogóle jakieś różnice oprócz tych które ja zauważyłem:

- w GL2460HM czas reakcji jest zawsze 2ms, natomiast w GL2450HM 2ms GtG i 5 ms (Co to oznacza tak naprawdę? GtG?)

- w GL2460HM są głośniki o mocy 1W, a w GL2450HM o mocy 2W :(

 

I ostatnie pytanie, który byście wybrali i dlaczego? Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc!

Link to post
Share on other sites

Pytam bo muszę kupić drugi monitor w celu poszerzenia obszaru roboczego i jak by było coś z większą rozdzielczością to bym się zdecydował na inny model niż mam teraz, a tak to kupuje drugi taki sam czyli GW2450HM.

@slayerrr jeśli zdecydujesz się na zakup monitora w ten weekend, to na agito zarówno GW2450HM, jak i polecany przez drachenfeles GW2460HM są w najniższej cenie na rynku i do tego przesyłka gratis do końca weekendu, także jest okazja.

http://www.agito.pl/monitor-benq-24-led-gw2450hm-2492-585505.html

http://www.agito.pl/monitor-benq-24-led-gw2460hm-2492-664203.html

Nie sugeruj się moim wyborem, bo ja już mam jeden GW2450HM, a że GW2460HM ma mniejsze ramki, to wolę ten pierwszy, żeby monitory były dokładnie takie same, tak kupiłbym model wyższy, bo różnica w cenie bardzo mała.

Link to post
Share on other sites

 

 

wydaje mi się, że monitor z czasem reakcji 2ms będzie lepszy

 

masz rację, wydaje ci się

 

 

 

A do tego te z serii GL są tańsze, więc nie rozumiem...
 

 

no więc możesz opierać się o swoje doświadczenie w temacie, albo się posłuchać

 

 

 

Pod jakim względem GW są lepsze?

 

maję lepszy panel

 

 

 

Co z różnicą w czasie reakcji?

 

bzdura

 

 

 

Czym różnią się modele 2450 od 2460?

 

niczym konkretnym, 60 jest nowsza i ponoć nie rozjeżdża kolorów jak poprzednia  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...