Skocz do zawartości

Spadki wydajności 2500k@4,8 gtx 770 acx


Recommended Posts

Więc tak coś jest z moim sprzętem nie tak chodzi o to że od jakiegoś czasu zauważyłem spadki fps a grach najwięcej w takich które wymagają procesora mocnego typu arma 3 rome 2 total war zaczołem spradzać różnymi tesatami czy mam wydajność w benchmarkach taką jak powinienem mieć

 

i np 3mark11 na dokładnie tych samych ustawieniach sprzętu jak i benchmarku mam od 9700pkt do 10100pkt chyba bardzo duzy rozrzut prawda? w super pi też jest duży bo potrafi policzyć 16m w 3min 35s i w 3 min 28s , no i w grach w arma 3 mam spadki do 15 klatek nawet czesto trzyma sie 30 gdzie na patrząc na testy takl podkręcony 2500k nie powinien spaść poniżej 33klatek

 

dodam że procesor na  default to już w ogóle nie daje rady w tych grach, co może być tego przyczyną jestem pewny że nie powinny tak aż spadać klatki to jest nie możliwe

 

reszta sprzętu

plyta p67 pro3 

zasilacz be quite 550w dark power p7

8gb ram 1600mhz

 

dodam ze temperatury mam wszytkie ok dobrze wentylowana obudowa procesor do 68 stopni dochodzi najgorętszy rdzeń. macie jakieś pomysły co może takie spadki powodować? to nie jest normalne ze wlacze test i raz zrobi 10100pkt a raz 9700 

Link to post
Share on other sites

odnosząc się do pierwszej odpowiedzi to rzeczywiście gra chodzi jeszcze gorzej jak jest procesor na 3,3 a co do drugiej to sie zgadzam powinno byc wiecej fps chocby patrzac na testy na roznyhch portalach, do tego ten rozstrzał wyników w benchmarkach raz szybciej chodzi raz wolniej co widaćw punktach 3dmarku

 

ale jakieś sugestie co może być tego przyczyną? bo na prawdę mam chłodną budę 2x 14mm wentyle i i 3x 120mm karta tez dobrze chłodzona zresztą nowa:/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...