Skocz do zawartości

Laptop bez Windows'a do 2250zł


Recommended Posts

Witam sredczenie! Z góry prosze o wyrozumiałość, to jest mój pierwszy temat na tym forum :)

Mam prośbę, czy jest ktoś w stanie polecić laptopa mniej więcej do 2250zł bez windowsa? Laptop ma służyć głównie do przeglądania internetu oraz do ogólnej pracy, gdyż za rok wybieram się na studia. Fajnie by było też pograć na nim od czasu do czasu w gry typu fifa nie jakieś bardzo wymagające typu battlfield. Na allegro widziałem trochę modeli lecz martwi mnie ich wytrzymałość, gdyż dzisiaj wszystko robi się tak, żeby po gwarancji się zepsuło... dlatego chciałbym, żeby ten laptop był troszkę lepiej wykonany od innych.laptop bez windowsa z uwagi na to, że go posiadam oraz ewentualnych mniejszych kosztów. Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc z wyborem bardzo bym prosił o nią, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez freszu19
Link to post
Share on other sites

sprawa ma się tak, że jak Cię interesuje laptop o ponad przeciętnej solidnośći i jakości wykonania to powinieneś patrzećw stronęlapkó biznesowych a w nich raczej grafiki dedykowanej nie uświadczysz. hd4000 intela do grania w fife 13 nawet na high detalu powinna wystarczyc. 14tka też raczej ruszy. także w dobrej cenie jest np Hp probook 540 z i5 ivy Aluminiowa obudowa. Z jakości wykonania na pewno będziesz zadowolony.

 

JAk chcesz koniecznie dedykowaną grafiką to zostaje np Lenovo g580 z i5 i gf710. 120 zł taniej niż samsung a flaki takie same. No i ma port usb 3.0 którego Samsung ab2 nie ma,

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje. Mam jeszcze pytanie, ogólnie która marka jest lepsza jeśli chodzi o laptopy? Samsung, Lenovo, HP, Asus czy Acer?


a co myślicie o tym? gorszy procesor kosztem karty graficznej http://allegro.pl/laptop-acer-v3-571g-i3-3120m-8gb-750-gt730m-120zl-i3652479723.html

czekam na dalsze propozycję, za każdą odpowiedź z góry dzięki ;)

Edytowane przez freszu19
Link to post
Share on other sites

No dobra a co powiesz o tym modelu który podesłałem? Generalnie sprawa wygląda tak, że chciałbym, żeby taki laptop pochodził jeszcze trochę po gwarancji więc z tą wytrzymałością o to mi chodzi. Grać tak jak pisałem grałbym jedynie w gry typu najnowsza fifa. W sumie każdy laptop w tej cenie będzie dobrze się sprawował podczas przeglądania internetu i pracy w różnych programach (już pomijając Photoshopa)

http://www.x-kom.pl/p/154027-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i5-3230m-12gb-1000-dvd-rw-gt720m.html

Pojemność baterii jedynie nie bardzo...

Edytowane przez freszu19
Link to post
Share on other sites

chcesz grać w fife a wrzucasz sprzę z niepotrzebna ci aż tak mocną grafiką kosztem jakości wykonania.

Bez sensu.

Swoje zdanie na temat wartych uwagi ( stosujać siędo twoich wytycznych) wyraziłem w sumie już. Nie wprowadziłęś żadnych nowych także je podtrzymuje.

Acer na pewno odstaje od probooka i to znacznie pod względem jakości. OD lenovo/samsunga też ma trochęgorszą obudowę aczkolwiek już różnica jest stosunkowo niewielka. Głównie polegająca na gorszych materiałąch bo solidność konstrukcji jest już mniej więcej taka sama.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...