Skocz do zawartości

Ciekawe gry pod mojego kompa.


Recommended Posts

Witam. Jest u nas na benchmarku wielu użytkowników którzy grają w różnorakie gry, mam do was prośbę: Polećcie mi jakieś gry typu COD4 z podobną grafą w które mógł bym zagrać(może być też długa i aby miała rozbudowaną kampanię). Mój procek to E5300, do tego dosyć słaba grafika HD4670 i 2GB ramu, rozdziałka mojej 22 calówki to 1680x1050 i w niej chciał bym grać.

Link to post
Share on other sites

MW2, a jak dobrze wykręcisz proca to BC2

Wszystkie Medale

CoD4 na multi jak nie grałeś

Z bardziej symulacji to ArmA2(nie wiem jak będzie chodzić na tej karcie - sprawdź test, był na bmk kiedyś)

Bardziej na fun - Just Cause 2

I niezbyt podobna do CoDa ale(tutaj obniżenie detali i/lub rozdzielczości): Crysisy, Metro 2033

 

A i MoH Airborne jest bardzo krótka ;]

Link to post
Share on other sites

GTA IV raczej odpada... gra nawet na najniższych detalach płynna nie będzie.

 

A ja od siebie polecam Metro 2033 (będzie lepiej chodziło niż GTA IV, przynajmniej u mnie tak jest) i Mount&Blade chociaż to koło strzelanek nawet nie leżało ale i tak ciekawe

Link to post
Share on other sites

L4D 1 jak i 2. za jedynkę 20 zł klucz steam.

C.S 1,6 jak i Source.

Half-life 2 jak i portal w orange boxie z TF2 za 20 zł też klucz.

Jakiegoś NFS'a też możesz oblukać.

Resident Evil 4 bardzo fajna gierka nie wiem czy nie lepsza od 5. Lecz 5 też polecam.

Test Drive Unlimited najlepiej złotą edycje z Mega Packiem.

Gta San Andreas i do tego SAMP do gry online.

Bad company 2 też ciekawy.

Link to post
Share on other sites

a ja Ci powiem że chyba oszalałeś z ARMA 2.... przecież to nawet na minimalnych nie idzie!;)

nie no... ponoć patcz 57.0 już poprawia cały kod gry:P

ale na serio, jeśli arma, to tylko z najnowszym patchem... grafa jak w OFDR, ale spieprzony kod

a jeśli grasz na minimalnychm to wiedz że jeśli padniesz trupem w biegają po polu, to zobacz że jeden z tych pikseli wyświetlanych na monitorze to właśnie ten kto Cię zamordował... porażka ta gra:D

Link to post
Share on other sites

niestety przeszedłem, 3 dni od rana do wieczora wystarczyły na przejście, jedyne na co mogę narzekać to to że była dla mnie strasznie prosta, nie wiem czy to ze względu na moje ogranie czy rzeczywiście taka jest

Link to post
Share on other sites

Ja już gram ze 3 miesiące

Ja też uważam tą grę za objawienie dekady. Ale ja mam o tyle dobrze, że gram w to tylko i wyłącznie po LAN (z kumplem i jego żoną) więc spotykamy się 1-2 razy na miesiąc i tłuczemy cały dzień.

Skończyliśmy podstawkę i Dr.Ned'a a teraz walimy w Secret Armory.

Gra daję niesamowicie dużo radości w Coop

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...