Skocz do zawartości

Zagraniczne podzespoły


Recommended Posts

Witam was ponownie. Nie wiedziałem gdzie stworzyć ten temat więc skoczyłem tu a mianowicie.

Chciałbym kupić 3 części które są ciężko dostępne (lub za drogie) w Polsce w Amerykańskim sklepie Amazon.com (tani dolar,dobry sprzęt)

Doczytałem że te części są dostępne i można je wysłać za granicę. Mam pewien problem mianowicie jak to zamówić? Co mam zrobić żeby z Amerykańskiego Magazynu części doszły do Polski i dodatkowo do małej miejscowości. Jak płacić. Pomóżcie mi z tym bardzo. Pewno są tutaj tacy którzy nie raz kupowali za granicą części które są trudno dostępne w Polsce.

Za każdą odpowiedź i pomoc będę wielce wdzięczny ...

 

ps. części które chce zamówić:

 

Kingston HyperX Beast 8 GB Kit (2x4 GB) 1600MHz DDR3

 

NZXT Guardian 921 RB ATX Mid Tower Case

 

Gigabyte GTX760 GDDR5-4GB 2xDVI/HDMI/DP OC Graphics Card GV-N760OC-4GD

Edytowane przez Detrioux
Link to post
Share on other sites

części nie kupowałem, ale kupowałem inne rzeczy

- najlepiej gdyby sprzedawcą był sam amazon.com wtedy masz pewność że części zostaną wysłane

- jak zamówić/jak zapłacić, oczywiście zakładamy konto na aktywny email, podajemy wszystkie dane itp itd, wrzucasz wszystko do koszyka i wybierasz wysyłkę (w tym momencie wyrzuci ci ewentualnie przedmioty których nie będzie można wysłać do Polski) co do płatności masz tylko opcję płatności z góry, kartą lub paypal,

- istnieje duże prawdopodobieństwo że przesyłka wleci na polskie cło i dowalą ci 20% od wartości podanej na rachunku, oraz jest też mniejsza szansa że wrzucą ci podatek vat 23% (chociaż w moim przypadku było tak że pierwsza przesyłka którą zamawiałem, chociaż była o wartości ponad 200$ przeszła bez problemu, a do drugiej doliczyli tylko cło)

 

do tego dochodzi oczywiście też kwestia gwarancji, gdzie większość producentów chce aby odsyłać sprzęt do sprzedawcy

Link to post
Share on other sites

ale w przypadku gdy chcemy części dla samego wyglądu nie patrząc na kasę, a nie można ich dostać w Polsce/EU to jest inna sprawa ;)

 

zobacz czy nie ma gdzieś w sklepach w krajach EU tych przedmiotów wtedy wszelkiego rodzaju cła i podatki ci odpadną, zostaje tylko przesyłka

Link to post
Share on other sites
Chciałbym kupić 3 części które są ciężko dostępne (lub za drogie)

 

 

ale w przypadku gdy chcemy części dla samego wyglądu nie patrząc na kasę, a nie można ich dostać w Polsce/EU to jest inna sprawa

 

 

Też racja . ;)  

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

http://www.amazon.de/NZXT-Lexa-Geh%C3%A4use-Midi-black/dp/B002OEBILU/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1382557419&sr=8-1-fkmr0&keywords=NZXT+Guardian+921+RB

 

Na niemieckim amazonie znalazłem , im bliżej tym lepiej nie ? :D

 

Eee , to nie ta , ale podobna .

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...