Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po co zamieszczałem swoje wyniki na takim portalu. Sam nie wiem. Wiem, że już nie powtórzę tego błędu.

 

W sumie tylko FC2 ale już szykowałem Crysisa, 3DMarki miałem też wrzucić bo mam gotowe. Ale jednak zrezygnuję bo po co. Redakcja dała ciała.

Link to post
Share on other sites

Do czasu aż nie poprawimy tej funkcji, będziemy anulować "zgłoszenia do usunięcia". Kasowane będą tylko faktyczne fake

 

Po poprawkach, przy "zgłoszeniu do usunięcia" będzie trzeba podać krótkie uzasadnienie - pojawi się ono na stronie pod wynikami, oraz nick użytkownika który zgłosił do usunięcia.

 

Jesli pojawi się znowu jakiś dowcipniś, publicznie podamy jego nicka i pewnie zadecydujemy o blokadzie jego konta.

Link to post
Share on other sites

Jesli pojawi się znowu jakiś dowcipniś, publicznie podamy jego nicka i pewnie zadecydujemy o blokadzie jego konta

Nie jestem za publicznym lżeniem "gadziny", ale sprawa jest naprawde upierdliwa.

 

przy "zgłoszeniu do usunięcia" będzie trzeba podać krótkie uzasadnienie - pojawi się ono na stronie pod wynikami, oraz nick użytkownika który zgłosił do usunięcia

Myśle że to dobry pomysł :)

 

Link to post
Share on other sites

cos mi sie zdaje ze admini nie panuja nad tymi rangingami i dlatego taki balagan moje wynki sa nie potwierdzone przez screena uwazam ze nie musze z tym komuterem bo w regulaminie nic nie pisze o podaniu screena! i w tym rzecz ze zasady ustalil benchmark sa jakie sa i to wina ich jakie zasady takie wyniki! i tu do adminow prosba usuncie skryptu i poprawcie opcje zeby nie mozna bylo usuwac wynikow a potwierdzenie musi byc uzasadnione screenem! ?!

Admin albo wywalcie ta zakladke na dobre! bo szarpiecie sobie opinie! przez to jak jest

przy kazdym kupnie nowego komputera zaglodam na benchmark.pl a to co teraz sie dzieje to zal!!!!

Link to post
Share on other sites

moje wynki sa nie potwierdzone przez screena uwazam ze nie musze z tym komuterem bo w regulaminie nic nie pisze o podaniu screena!

Ten to a inny tamto a jeszcze inny też znajdzie sobie wytłumaczenie żeby tylko nie dać screena (czy to taka ciężka praca ?). I co do tego ma wspomniana administracja, screen jest informacją dla tych co też zamieszczają swoje wyniki i chcą być pewni że są prawdziwe.

Jak dla mnie to wyniki bez screena są niewiarygodne.

 

Link to post
Share on other sites

Zaczynam się łamać, może jednak bym chciał poznać jego nick (a i ban nie zawadzi)

Gorąco się dołączam do prośby

 

btw multijumper - jaki maks stabilności osiągnąłeś przy obsłudze wielu rdzeni? Ja jak na razie zatrzymałem się na BCLK na poziomie 185 MHz i za Chiny nie mogę przejść dalej.... Przy 4,2 Ghz jednordzeniowe benchmarki proszą o więcej, ale jak ma obsłużyć wszystko, to kicha....

Link to post
Share on other sites

Ja chyba też zmienie taktyke i zaczne gmyrać mnożnikiem, tylko to cholerne chłodzenie mnie dobija. Porywam się na WC ale musze dodatkowo wymienić bude i wychodzi niesamowita kasa. Pocieszam sie tylko tym że będzie raz a dobrze.

Widziałeś to :

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/O ... ,id,69889/

Myślałem że jak sie pojawią to sobie wymienie a tu niespodzianka ;) za taką kase to można całego kompa sobie fundnąć.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...