Skocz do zawartości

Wybór wersji gtx 660


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Robcio5551,

Recommended Posts

zmien pierw zasilacz a pozniej dokop karte bo po co kupowac karte za 1000 jak komp ci sie rozwali i bedziesz musial wydac 4000 na nowy ;) dlatego ja nie ryzykowalem przy moim kompie i kupilem 750W

Widzę już kolejny twój post, w którym wypisujesz brednie. Pierwszą sprawą jest fakt, że bez OC zasilacz autora da radę. Po drugie, PSU posiadają zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe i nawet, gdy ilość prądu pobieranego przez jednostkę będzie większa niż ilość prądu jaką może dostarczyć zasilacz, to komputer co najwyżej się wyłączy. Gdyby autor miał zasilacz pokroju Modecom Feel, to byłby problem.

 

Osobiście również zalecam w przyszłości wymianę zasilacza, ale ten obecny da radę.

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

yyy nie gigabyte moze dobrze chlodzi ale za to cichy to on nie jest karty noewj od gigabyte nie mam ale mialem 9600GT od gigabyte uszy bola i jest bardzo glosna :P tyle na temat gigabyte

Żartujesz w tym momencie? Porównujesz karty o tyle generacji wstecz?

Posiadam Gigabyte GTX660 z chłodzeniem WF2... Wentylatory cały czas pracują na 40% (1100RPM) i co? I jest jedną z moich najcichszych kart. Temperatura nie sięga więcej jak 64* (maksymalna temperatura podczas letnich upałów !! )

 

 

mowie ze jest inne i starsze a po opiniach innych na forach mowia to samo o nowych

Nie zawsze trzeba słuchać innych bo w zimę w sandałach będziesz chodził ;]

 

 

 

Miałem Gigabyte, aktualnie mam MSI TF3. Gigabyte nie ma chłodzonej sekcji, chłodzenie jest wykonane z papieru i wentylatory lubią sobie hałasować (łożyska).

Chyba jakaś lipna Ci się trafiła bo ja mam sekcję chłodzoną - nawet termopad przedwczoraj wymieniałem bo poprzedni przy zmianie pasty poszedł się... ekhem.

Jedyne co to pamięci nie są chłodzone co nie wpływa korzystnie na OC kostek.

 

Co do wyboru autora - Good job!

Edytowane przez vuodi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...