Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka. 

Poszukuję nowego sprzętu. Obecnie gram na zestawie z marketu za 30 zł.

 

Najlepiej byłoby gdyby klawiatura było podświetlana i miała ,,ostry" wygląd. Nie znam się na rodzajach przycisków, dlatego jeśli mógłbym was prosić proszę o podesłanie jakiegoś artykułu lub abyście powiedzieli o co chodzi.

Klawiatura, na którą spoglądam z zaciekawieniem jest Roccat Isku FX 

 

Chciałbym, żeby myszka tak jak klawiatura była podświetlana, oraz wyglądała dość intersująco. Chciałbym żeby posiadała około 8,9 przycisków. Tak jak w przypadku klawiatury, tutaj też nie jestem pewien co do jednej rzeczy. Lepsza jest myszka optyczna czy laserowa?

Modelem gryzonia, na którego patrzę jest Kone XTD tej samej co klawiatura.

 

Mój budżet nie przekracza 1100 zł. W ostateczności mógłbym wydać może 50zł więcej. Fajnie by było gdyby były do siebie podobne czy miały tą samą skalę kolorów.

Link to post
Share on other sites

Dobra, teraz proszę o konkretną odpowiedź. 

Czy Roccat Ryos MK Pro(sklep) i Roccat Kone XTD(sklep) to dobry wybór?
Ryos MK nie jest jeszcze dostępna na polskim rynku, dlatego musiałbym zamawiać ją w niemieckim sklepie. Czy uważacie, że kupowanie całkowicie nowej na rynku klawiatury jest dobrym pomysłem?

Kone XTD posiada sensor Avago9800, który według strony wyżej jest trochę gorszy od S9800, różnica jest zauważalna? 

Co ogólnie sądzicie o produktach tej firmy?

Mam jeszcze jedno pytanie. Czym różni się klawiatura Ryos MK Glow od Pro. Czy różnica jest zauważalna? 

 

Jeśli uważacie, że to jest zły wybór proszę o podanie KONKRETNYCH modeli. 
Moimi wymaganiami jest wygląd klawiatury, to aby była mechaniczna(najlepiej Cherry red), przydałoby się również żeby była podświetlana oraz miała podpórkę na nadgarstki(czy jakkolwiek się to nazywa;p). Przydałyby mi się również gameingowe przyciski po lewej stronie.

Co do myszki chcę aby miała sensor S9800 albo 9500, miała programowalne przyciski i tak jak w przypadku klawiatury była podświetlana. Co do rozmiaru dostosuję się do każdej, oby nie była tylko mniejsza niż 125mm.

Myślę, że i to i to powinno mieć kabel, ponieważ nie chciałbym zapominając naładować urządzenia wcześniej musieć przerwać grę w najmniej odpowiednim momencie.

 

Pewną moją obawę wzbudza także to, że klawiatura jest około dwukrotnie większa od myszki. Zawsze wydawało mi się, że to gryzoń powinien być bardziej rozwinięty technologicznie, a co za tym idzie powinien być droższy. Mam nadzieję, że rozwiejecie moje obawy, bo ten zestaw naprawdę mi się podoba.

 

Myszkę trzymam ,,Palm Gripem" albo ,,Fingertip Gripem". Tak jak mówiłem budżet do 1100zł. 

Kupno dobrego sprzętu jest dla mnie ważne, ponieważ jestem ,,profesjonalnym" graczem. Gram właściwie we wszystkie gry od logicznych przez RTS i MMORPG po FPS, choć ten ostatni rodzaj przeważa. 

Edytowane przez Czaaje
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Od razu zaznacze, że nie jestem obiektywny więc nie będę porównywał tego produktu do żadnego innego.

 

Tutaj masz trailer do MK Pro:

 

 

Na Agito jest już MK Glow: http://www.agito.pl/klawiatura-roccat-ryos-mk-glow-65-886914.html

 

Różnica jest znaczna ale raczej chodzi tutaj o dodatkowe bajery z podświetlaniem i dodatkowe porty. W wersji PRO podświetlenie możesz "customować" tak jak to wygląda na filmiku.

 

Na procpu.pl lada chwila dostępna będzie wersja MK Pro.

 

MK Glow będzie dostępna na przełącznikach MX Black i Brown. MK Pro na MX Black, Brown, Red i Blue.

 

Daj znać jakbyś potrzebował dokładnego info.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...