Skocz do zawartości

Karta do laptopa z wejsciem MXM


Recommended Posts

podłącz do zewnetrznego wyjścia grafiki w laptopie jakiś monitor. Jeśli obraz będzie na monitorze to znaczy, że padła matryca, a z kartą wszystko w porządku.

 

Ale po tym jak piekłeś kartę to wątpie, żeby coś jeszcze z tego wyszło. Mogłeś się wstrzymać do czasu sprawdzenia jej na monitorze zewnetrznym, aczkolwiek nie zaszkodzi spróbować ;)

Edytowane przez Dawid1234512345
Link to post
Share on other sites

A sprawdź jeszcze matryce w taki sposób, włącz laptopa i przyświeć mocną latarką albo lampką w matryce, jeżeli będzie coś widać tzn. to co powinno się wyświetlać tylko za jakby gęstą mgłą to znaczy że matryca jest w porządku i padł inwerter.

Inwertery można dorwać w takim wypadku od 20zł.

 

A jeżeli to nie jest to, to w takim razie możesz sprawdzić taśmę, bo może się przetarła.

Edytowane przez Rysiu0192
Link to post
Share on other sites

nie musze klaunie nic sprawdzac - czytaj ze zrozumieniem a nie spinasz poslady jakbys mial pojecie 

 

Ja żartobliwie napisałem żebyś sprawdził co to jest inwerter a ty z jakimś klaunem wyskakujesz, i kto tu się spina ;)

 

Ja dobrze przeczytałem, piekł kartę graficzną na MXM a nie inwerter który służy do zasilania podświetlenia matrycy.

 

Jak nie masz polskich znaków na klawiaturze to chociaż interpunkcje i duże litery użyj bo jak czytam takie wypowiedzi to mam wrażenia że po drugiej stronie siedzi gimnazjalista, (bez urazy w twoim kierunku ;) )

 

Ponawiam żeby sprawdzić to co napisałem kilka komentarzy wyżej i dać znać czy to jest to.

Link to post
Share on other sites
...

nie mialem na mysli inwertera mialem na mysli zebys czytal uwaznie co ja napisalem , napisalem ze wsadzal go do piekarnika bo mylalem ze wsadzal plyte glowna cala, nie mam zamiaru patrzec na zadna interpunkcje bo chcac komus pomoc liczy sie tresc a nie jej poprawnosc gramatyczna

 

Pisownia // jg

Nie cytuj całych postów // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...