Skocz do zawartości

Recommended Posts

zastanow sie rowniez nad kupnem TV fullHD LCD... np 32" i uzywac go jako monitor do grania bardzo fajna sprawa

taki do filmów i tv HD i żeby służył za monitor to chyba taniej jak 3k to nie kupi(32 cale)/ Swoją drogą jaki by sie nadał do tego?

Mam za 2400 Sharpa Aquosa 32 cale. Nadaje się świetnie jedynie trzeba się przyzwyczaić do siedzenia w odległości 50 cm ot takiego telewizora.

Link to post
Share on other sites

Pomyśl nad "Mistral'em".

oczywiście, o ile masz 52 metry wolnego miejsca w domu, a Twoja podłoga wytrzyma ciężar 10 ton.

 

jeśli spełniasz warunki to masz:

- moc przekraczającą moc 4 tysięcy standardowych kompów

- 38 trylionów operacji w sekundę

- pamięć równą 14 milionów iPodów

- dane na płycie DVD zapisuje w zaledwie sekundę

 

http://www.f1.wp.pl/kat,101082,title,Superkomputer-Renault-pomaga-Kubicy,wid,12171599,wiadomosc.html

Link to post
Share on other sites

1.Intel Core i7 860 2,80GHz

2.Asus Maximus III Formula

3.Corsair GT 2x2GB 1600MHz CL7

4.OCZ Vertex Turbo 60GB 2x[RAID0]

5.Asus HD5870 2GB Matrix

5.Corsair Obsidian 800D

6.Prolimatech Megashadow

7.Corsair HX620W

 

Do tego podkręcenie cpu na 4GHz i karty na 1000/1300MHz.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Po zintegrowaniu zestawu serwerów iDataPlex (dysponującego ogółem 1024 czterordzeniowymi procesorami Xeon) z istniejącą jednostką obliczeniową, wydajność całego systemu wzrosła z 25 do 67 teraflopów.

 

NASA zapowiada, że w 2009 r. moc obliczeniowa superkomputera Discover zostanie zwiększona o kolejne 67 teraflopów.

 

a to by nie było? :)

 

chyba zmieścisz się w tej kwocie :hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Pitek_ racja sama prawda poszłem do komputronika to jakiś gbur siedział powiedziałem że chcę oddać do naprawy płytę bo na gwarancji a on do mnie pytanie : A ile pan ma kasy?

przecież na gwarancji to za darmolca powinni zrobić aż się zdziwiłem.

 

Najlepiej jak byś wszedł na stronę komputronika i wszystko co najdroższe i się uzbiera 9tysi .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...