Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość DANNY_79

Taaaak, sądzę, że to kwota zupełnie niewystarczająca aby złożyć dobry PC do gier :wariat: :? . Sprzedaj co masz, oddaj teściową w leasing i wtedy pomyślimy :wariat::hahaha:

 

 

A teraz na poważnie, jeśli rzeczywiście dysponujesz takimi środkami, to wejdź do sklepu powiedz i7 + 12GB + lux mobo + gtx480 + kontroler SAS + 4x hdd 15K 300GB + 1200W i będzie.

Link to post
Share on other sites

a jo sie niezgodze nie ma bata - gtx jest zbyt pradozernym by cokolwiek osiagnął na rynku - niedlugo pojdzie w zapomnienie malo kto bedzie sie bawil takim wyjcem - to trzeba miec nasrane w bani

albo NV to poprwawi albo upadnie :wariat:

 

trzeba miec tez nas... zeby sie bawic w 5970 skoro mozna super grac na 58xx i odczekac z wiekszą wydajnoscia do nizszego procesu

 

dla wariatow - owszem gtx na juro 59 na dzisiaj

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

OK, szanuję Twoje zdanie lopez2. Sam nie jestem futurystą, ale wydaje mi się, że ten gtx się sprzeda i to nawet bardzo dobrze się sprzeda, ale czas pokaże.

 

 

"trzeba miec tez nas... zeby sie bawic w 5970 skoro mozna super grac na 58xx i odczekac z wiekszą wydajnoscia do nizszego procesu"

 

-- Może Prywaciorz chce po prostu złożyć "szpanmaschin" i tyle :wariat::wariat:

Link to post
Share on other sites

jak bym nie mial co z kasa robic to tez bym sobie zlozyl kompa o wartosci malego samochodu... a uzasadnieniem tego byloby "bo mogę" :wariat:

 

P.S. Jesli kupowac GTX480 to tylko z chlodzeniem wodnym... chyba ze szuszarka w kompie nie przeszkadza to co innego :wariat:

Link to post
Share on other sites

Pogadasz pogadasz:) Ale serio Panowie to się własnie zastanawiam bo jak zaznaczylem na poczatku pierwszym moim zamyslem bylo kupno w stanach czegos takiego:

http://www.malibal.com/products/laptops/veda.shtml

tylko wacham sie z powodu gwarancji a tutaj w tej kasie takiego laptopa nie kupie.

Z Pc tez mam problem bo niebedzie go za bardzo gdzie postawic, nie mam 500m chaty ani kasy jak lodu i to nie ma byc "szpanmaschin" tylko komp na minimum 2 lub 3 lata na ktorym wszystko bedzie plynnie chodzic

Link to post
Share on other sites

A wiesz, że są tacy na tym świecie (mocno niesprawiedliwym świecie), którym po prostu nie WYPADA kupić tanio :!: Ciekawe, czy żyje im się lepiej przez to :wariat:

 

Ale dość, bo offtopujemy jak ch :wariat: a !

Na kompa zbieram Panie kolego już bardzo długo (moze dalem zly tytul posta bo własnie patrze i wyglada faktycznie tak jak to odebrales ale nie o to mi chodzilo)

Link to post
Share on other sites

tu jest poprostu sporo takich prowokacji - kto cos doradzi za 10000 ? ( i podobne sprawy - calkiem nie z tej ziemii ) wiec malo kto traktuje powaznie goscia ktory zalozyl taki temat - tym bardziej kogos kto zaczyna dopiero na forum. moze blad , moze nietakt ale takie sa realia.

Wybaczy Pan i zacznie sie od nowa

Link to post
Share on other sites

Nie oburzam sie, tylko prostuje bo nie bylo absolutnie moim zamiarem pisac na zasadzie "hehe mam fajnie bo sporo pieniedzy na kompa" chcialbym po prostu jak najlepszgo kompa do gier jak bedzie tanszy to super zostanie mi na cos innego. A napisalem na forum bo podejrzewam ze jest sporo osób które maja ode mnie dużo wieksze pojecie na ten temat

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...