Skocz do zawartości

Sama drukarka atramentowa do 400 zł


Recommended Posts

Posiadam Canona i250 który prawdopodobnie poległ przez zamienniki strzykawkowe, teraz potrzebuję nowej drukarki z takimi wymaganiami:

 

- Głowica która nie zaschnie na zamiennikach i przy długim nieużytkowaniu.

- Tanie zamienniki z dobrą jakością (podobno ActiveJet nie odbiega od oryginałów).

- Dobra jakość druku zdjęć.

- Nie potrzebuję zbędnych bajerów typu wifi bo drukuję w domu, usb wystarczy.

- Bezawaryjna, łatwa w naprawie.

Link to post
Share on other sites

Posiadam Canon IP4600. Jestem z niej zadowolony. Jakość wydruku dużo lepsza jak brother 195C. Używam w niej zamienników ze znanego serwisu z aukcjami. Jakieś po 5zł. Wadą ich jest to, że nie nadają się do drukowania fotografii ( Kolory szybko bledną na papierze fotograficznym). Obecnie zakupiłem czarne tusze chyba activJet i już bliżej im do oryginałów.  Jak skończą mi się wszystkie tusze po 5 zł i wymienię je na jakieś "bardziej firmowe" napiszę coś więcej o drukowaniu fotografii. Zaznaczę tylko, że tamte tusze kupiłem jakieś 3-4 lata temu, więc obecnie są może lepsze "tanie" zamienniki. Nadają się one do drukowania na zwykłym papierze dokumentów, czy prostych prezentacji. 

 

Moja drukarka najdłużej stała z włożonymi tuszami 2 lata, i pomimo tego okresu działa nadal. Eksploatacyjne nie jest to najtańsza propozycja ( seria pixma ) Ale za to odwdzięcza się dobrą prędkością, niezawodnością i jakością. 

 

 

Obecnie Jeśli zależało by mi na wydruku zdjęć zakupił bym chyba Canon pixma 7250, jest to chyba następca mojej drukarki ( któryś z kolei ) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...