Skocz do zawartości

Typowo Gaming'owe słuchawki [200zł]


Recommended Posts

No to jasne słuchawki od razu odrzucamy. Zostają Evo i SRH240. Ja słuchałem obu par i moim zdaniem lepiej brzmią Shure. Nie dlatego, że je mam, tylko dlatego, iż mają po prostu świetną średnicą, a to jest chyba jedno z najważniejszych pasm w Hip-Hopie. Superluxy mają ją wycofaną, stąd trochę nie pasowały mi do tej muzyki, natomiast lepiej sprawdziły się w elektronicznej.

Lokalizacja i odwzorowanie dźwięków w grach jest bardzo fajne, może trochę odstępują AH-D1100 pod względem przestrzeni, ale nie jest to drastyczna różnica. W kwestiach wygody, to ja używam padów od Brainwavz HM5 (tak w ogóle to kupiłem szurki z nimi) i jak dla mnie są to najmiększe i najwygodniejsze pady pseudo-skórzane jakie miałem na uszach (nie wliczając XB'ków z poduszkami). Po kilku godzinach zdarza się, że ucho mi się rozgrzewa mocno, ale minuta przerwy i jest dobrze. Stockowych nausznic jeszcze nie testowałem, już patrzę.

 

Edit: Posiedziałem w nich kilka minut i od razu czuć różnice. Stockowe pady są twardsze, mniejsze, ale lżejsze. Wydaje mi się, że ucho w nich nie będzie się tak grzało, ale na pewno są mniej komfortowe. Inna rzecz, że te u mnie nie przylegają mocno, a tamte się ugniatają.

 

Zresztą co tu porównywać:

 

Shure:

http://static.musiccenter.com.pl/images/products/8551/shure_srh-240-a__1_p.JPG:

Brainwavz:

http://m.ocdn.eu/_m/d4308bd688bc9dc99f7fdc68d9fd1807,0,57.jpg

 

 

 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Exil chce wydać na słuchawki 200 zł

 

Proszę was przestańcie z tekstami typu "jasne" "ciemne" to są słuchawki za 200zł KAŻDE SŁUCHAWKI "DLA GRACZY" W TEJ CENIE BĘDĄ GRAŁY MIEJ WIĘCEJ TAK SAMO.

 

Zwróć lepiej uwagę na budowę słuchawek.

Rodzaj materiału użytego do poduszek, mi na przykład sztuczne skóry nie odpowiadają bardzo, poci się ucho przyklejają się do głowy.

Rozmiar capa oraz waga też ma duże znaczenie zakładając że będziesz miał je na głowie codziennie po 6h warto zwrócić uwagę na ten szczegół.

Długość kabla też dostosuj do swoich potrzeb.

Konstrukcja też jest ważna otwarta zamknięta? Dla mnie ważne jest to aby słuchawki miały konstrukcję otwartą często bywam na LanParty i swobodna komunikacja pomimo słuchawek na głowie bardzo się przydaje.

 

Pozdrawiam

Konrad

 

P.S. Zwróć uwagę że na tym forum jest dużo osób "z branży" którym się płaci za to aby wciskali Tobie swoje produkty. A moja propozycja to sennheiser hd419

Link to post
Share on other sites

 

 

 KAŻDE SŁUCHAWKI "DLA GRACZY" W TEJ CENIE BĘDĄ GRAŁY MIEJ WIĘCEJ TAK SAMO.

leże, dalej nie czytam  :rotfl: Najpierw powinieneś dostać ostrzeżenie za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a potem za wciskanie kitu.

 

 

 

 A moja propozycja to sennheiser hd419

Kurna jego mać, te słuchawki mają podobną sygnaturę do CAL!, ale pod każdym względem w dźwięku są gorsze. 

 

Ów człowiek chce dostać satysfakcjonującą go odpowiedź, a czytając Twoją wypowiedź tego nie osiągnie.

 

Popytaj ludzi, którym poleciłem słuchawki i popytaj czy są zadowoleni.

 

Gdybym dostawał za to pieniądze, to nie polecałbym dobrych słuchawek, a właśnie takie szajsy jak Plantronics.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Trudno się z Tobą zgodzić. Nie stawiam budowy słuchawek ponad dźwięk, bo testując konstrukcje zamknięte, otwarte, półotwarte i różne typy padów jedynie stockowe w Shure 240 były dla mnie za twarde i trochę niekomfortowe. Pseudo skóra też jest ok, bardzo przyjemna jak np. w D1100 i K550. Chyba, że mówimy o takich słuchawkach z "plastikowej" skóry za 2zl, to się nie wypowiem.

Długość kabla to kolejna niedorzeczna rzecz. Racja, na miasto lepiej jest mieć 1m kabla, niż 6, ale nie traktujmy tego jako rzecz, która ma nam pomóc w wyborze. Jak kabel za krótki to kupujemy przedłużkę, jak za długi to związujemy/spinamy lub skracamy.

 

Ciekawe po co komu otwart słuchawki, które słabo izolują i wydobywa się z nich dźwięk, na LanParty, gdzie mamy kilka(naście) osób, które też mają włączoną muzykę w grze? Ja w CALach spokojnie mogę rozmawiać.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites
Proszę was przestańcie z tekstami typu "jasne" "ciemne" to są słuchawki za 200zł KAŻDE SŁUCHAWKI "DLA GRACZY" W TEJ CENIE BĘDĄ GRAŁY MIEJ WIĘCEJ TAK SAMO.

wyjdź.

P.S. Zwróć uwagę że na tym forum jest dużo osób "z branży" którym się płaci za to aby wciskali Tobie swoje produkty. A moja propozycja to sennheiser hd419

akurat nie w tym dziale,którego znam tak dobrze jak własną kieszeń. Czasami do czasu do czasu zdarza się ktoś zareklamować linka i nic po za tym.

 

Shure SHR240 to świetne słuchawki do grania jak coś, tylko żeby podpasywały z komfortem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...