Skocz do zawartości

Tani zestawik za 800zł


Recommended Posts

idziesz do sklepu kupic chleb - i co kupujesz jakis wymietolony niedopieczony z napisem ze piekarz zapomniel jeszcze posolic ciasto i dzieki temu dzis ten bochen kosztuje jedynie 1.2 hurra :D

czy kupujesz dobry bochen jak nalezy z ceną 1.6

 

nie wiem jak to mozna dokladniej wyjasnic ta plyta to pomylka i kazdy ktokolwiek siedzi w komputerach dluzej niz rok powie Ci to samo

 

patrzysz i widzisz - ale syf :wariat:

Link to post
Share on other sites

nie cena decdyduje - wzrok decyduje

przyjrzyj sie jej i temu msi - przyjrzyj dokladnie i powiedz (sam sobie) gdzie widzisz syf a gdzie produkt jak nalezy wypasiony

 

ta plyta rozpadlaby sie u mnie na drobne po pol roku uzytkowania bo jest poprostu tak slabo zrobiona ze slabiej juz sie zwyczajnie nie da

jest spalona -doslownie- zanim sie dobrze komp rozkreci

Link to post
Share on other sites

PChero

Moim zdaniem możesz kupić. Posiadam już 2 płytę miniATX (N68C-S oraz inna na intela s775 od gigabyte) obie pracują bez problemu... płyta miniATX on intela pracowała 2 lata później zmieniłem platformę (AM3) płyta na intela dalej pracuje lecz jej nie używam

 

N68C-S używam już z 3 miesiące i co? nic działa

 

Jest to poprostu płyta która zapewni Ci stabilność i małe możliwości OC (link do płyty z wersja UCC - odblokowywanie rdzeni 100% stabilne, świetne) co do wyglądu normalna płyta i jakoś się mi jeszcze nie rozpadła

Jak widać Lorduś też próbuje wytłumaczyć lopez2'owi że wygląd to nie wszystko....

Link to post
Share on other sites

też uważam że płyta niczego sobie a jej zaletą jest to że ma DDR 2 i DDR 3 a mam pytanie jeszcze czy możąna wsadzić równocześnie DDR 2 i DDR 3 ??? poza tym po co mi OC jak se rdzenie odblokuje ... :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Powiem tak

Zapas na OC warto mieć z tego względu że kupisz np procesor 2,8 GHz kupisz sobie fajną kartę graficzna która potrzebuje 3,6GHz by w pełni ją wykorzystać

 

Piszę kolejny raz

Mój Phenom X4 925 2,8 GHz został podkręcony na 3,4GHz (dalej nie próbowałem :co:) myślę że te 3,6Ghz to będzie max i cud pisze to kolejny raz aby później nie było "płaczu" bo exon to exon tamto

 

Co do zintegrowanej karty graficznej to polecę ci używaną 8800GT 512Mb/1Gb i będziesz zadowolony, która będzie dużo lepsza niż integra :rotfl:

Link to post
Share on other sites

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=27007

znalazłem jeszcze taką ?

co o tym sądzicie ..;p

 

czekaj bo nie ogarniam jak może x4 blokować grafikę ... hehe takich rzeczy to ja nie słyszałem

 

rozumiem że athlon 2600+

blokuje HD 4650 pod AGP no ale wątpię żeby coś przyblokowało kartę która będzie pracować pod takim procesorem..;p

Link to post
Share on other sites

to na tej co ty masz to nie odpali x6 ... nie ogarNIAM tego, w artykule pisze że jak z aktualizujesz bios na AM2+ to Phenom II x6 odpali ...;p to o co chodzi ... ale na x6 i tak mi nie zależy poza tym jak bym kupił płytę z UCC i wsadził x4 to bym miał x6 tak pisze haha :rotfl:

Link to post
Share on other sites

rozni je chyba jeszcze obsluga cfa w 785 jest 2x16 a w starej nie wiem czy nie 16x4 czyli bez cfa - ale z cfa i tak malo kto korzysta to raczej bajer chyba ze jest dla Ciebie waznym

wiec sprawdz jaką ma 770

 

8 faz to nie zadna gigantyczna ilosc to norma

ten asus jest poprostu drogi a nie nadmiarowo zbudowany

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...