Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe czy przewodowe?


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio zastanawiam się nad nowymi słuchawkami. Wcześniej myślałem nad tymi z dźwiękiem przestrzennym, lecz szybko wybiliście mi to z głowy. Słuchawek będę głównie używał do gier, muzyki i Skype'a, więc potrzebny mi mikrofon, ale moge dokupić sobie oddzielny. Budżet to ok. 300 zł (maks. 350). Czytałem parę poradników łącznie z tym na benchmarku o polecanych słuchawkach lecz nie znalazłem nic dla siebie. Czy będą bezprzewodowe czy nie, to mi obojętne. Fajna byłaby możliwość podłączenia słuchawek do smartfona. Ostatnio zainteresowały mnie Sony MDR-RF865RK i Steelseries 7h. Wiem, sporo się różnią. W SS podoba mi się wymienianie gąbek, rozkładanie i krótki kabel z przedłużaczem, a znowu w Sony fakt, że bezprzewodowe i zasięg kilkudziesięciu metrów. Boję sie jednak o jakość dźwięku.

Kolejne pytanie to wielkość membran. Czy jest jakaś różnica między 50mm a 40mm? I ogólnie , które słuchawki moglibyście mi polecić? :) A może jeszcze jakieś inne?

Link to post
Share on other sites

lecz nie znalazłem nic dla siebie

a czego tak naprawdę oczekujesz ?

Czy będą bezprzewodowe czy nie, to mi obojętne

jeżeli jakość dźwięku, to tylko przewodowe.

Fajna byłaby możliwość podłączenia słuchawek do smartfona

jakiego smartphona ?

Sony MDR-RF865RK i Steelseries 7h.

te drugie, to sobie podaruj.....

Czy jest jakaś różnica między 50mm a 40mm

teoretycznie słuchawki z 50mm powinny reprodukować międzyinnymi większą scenę muzyczną w słuchawkach, ale z tym różnie bywa. Część modeli raczej używa tylko jako chwyt marketingowy, zwłaszcza te gamingowe badziewia Creativa itp.

moglibyście mi polecić

już polecane i mało napisałeś, aby dobrać ci sprzęt do kryteriów.Jaką kartę dźwiękowa posiadamy ? bo to ważny element toru audio w przypadku słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...